Skocz do zawartości

Łowienie chmur


Artur Caban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tu kilka moich lekko poprawionych:

366b23c8a1754b42med.jpg

184c506cfef123e5med.jpg

w tle widać Śnieżkę :D

7389c5bef96d6f9amed.jpg

bd7dda9830ab9243med.jpg

i ciekawostka light graffiti :D

c70b28b96ab70434med.jpg

to ostatnie uzyskuje się przez długie czasy naświetlania i machania jak szalony latarka zapalniczką itp ciekawe efekty wychodzą :wink:

Aparat to stary dobry 7mpx Canon powershot a550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz Mesjasz zdjęcie nr. 2 to jest edytowane w jakimś programie ? Jeśli tak to co to za efekt ? Bardzo fajnie to wygląda.
ACD See 9 menager ;D (znaczy sie menadżer obrazów) Tam jest jedna taka opcja Shadows&highlight (filtr)nie za bardzo wiem co to robi ale przy niektórych odpowiednio oświetlonych fotkach uzyskuje się ciekawe efekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

708de92e805fd7bc.jpg

a to ja ustrzeliłem z rok temu ;)

 

Wiem, że dajemy zdjęcia głównie z różnymi efektami podniebnych wyczynów natury :P ale wydaje mi się, że to zdjęcie też dosyć ciekawie wygląda - i nie, nie jest to komputerowa animacja ;)

 

41062217f44ba5e5.jpg

 

Napis wykonany z szmat nasączonych benzyną - zeby nie było, wszystko pod nadzorem dorosłych (robiłem to 2 ? 3 ? lata temu na konkurs organizowany przez ten że portal ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.