blackriver Posted June 25, 2009 Posted June 25, 2009 Urlop 2 tyg. i wygląda że mogę Wjagrę i Guppiego na zbocze zabrać , ktoś oblatuje "tę górkę"?
blackriver Posted June 25, 2009 Author Posted June 25, 2009 :twisted: i narciarze, wiem :!: Byłem ciekaw czy kogoś z forum spotkam...
Arek Morawski Posted June 30, 2009 Posted June 30, 2009 Cześć to mój region. Tu są zdjęcia co prawda sprzed 5 lat ale tam się nic nie zmieniło. Do góry można wyjechać kolejką, generalnie latanie tylko przy zachodnim wietrze. Lądowanie na zawietrznej po nabraniu odpowiedniej wysokości (musisz przeskoczyć słupy i liny wyciągu oraz knajpę), lądowanie pod stok z kamieniami nachylony ok. 30 stopni. Jeśli nie zrobisz wysokości, musisz lądować na dole - ok. 200 m od siebie. Na jednym ze zdjęć widać Leszka Kaczmarskiego na samym dole z modelem. Dość ekstremalna ale fajna górka :devil: dawny wulkan i kamieniołom. Niestety nie da się tam zrobić zawodów F3F ze względów bezpieczeństwa. Pozdrawiam Arek
blackriver Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Latam na przełęczy Snozka, między Wdżarem a zalewem Czorsztyńskim przy zachodnim wietrze, komfort lądowania w sianie :rotfl: - przynajmniej dopóki nie posprzątają... i jakie widoki :shock: .
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.