Jump to content

Wdżar 767 mnmp - Kluszkowce gm. Czorsztyn


Recommended Posts

Posted

Cześć to mój region. :D Tu są zdjęcia co prawda sprzed 5 lat ale tam się nic nie zmieniło. Do góry można wyjechać kolejką, generalnie latanie tylko przy zachodnim wietrze. Lądowanie na zawietrznej po nabraniu odpowiedniej wysokości (musisz przeskoczyć słupy i liny wyciągu oraz knajpę), lądowanie pod stok z kamieniami nachylony ok. 30 stopni. Jeśli nie zrobisz wysokości, musisz lądować na dole - ok. 200 m od siebie. Na jednym ze zdjęć widać Leszka Kaczmarskiego na samym dole z modelem. Dość ekstremalna ale fajna górka :devil: dawny wulkan i kamieniołom. Niestety nie da się tam zrobić zawodów F3F ze względów bezpieczeństwa.

 

Pozdrawiam

Arek

  • 2 weeks later...
Posted

Latam na przełęczy Snozka, między Wdżarem a zalewem Czorsztyńskim przy zachodnim wietrze, komfort lądowania w sianie :rotfl: - przynajmniej dopóki nie posprzątają... i jakie widoki :shock: .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.