Skocz do zawartości

Turbo Porter


sławek

Rekomendowane odpowiedzi

Wsadziłem pożyczony silnik no i kupa ,tak samo zero reakcji -wygląda na to że to regler, może ma uszkodzony kabelek z sygnałem od odbiornika :?: bo prądowe sa ok skoro działają serwa .Jeśli znajde kwitek zakupu to oddam do sklepu a jeśli nie to trzeba bedzie wtedy spróbowac wymienic ten kabelek .

 

EDIT

Regulator wymieniony bez szemrania-(dzięki MODELE-SKLEP) a wracając do mocowania silnika

90be0d4110b41961m.jpg

Oś jeszcze nie obcięta :) oj kiepska fotka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nareszcie wygrzebałem odrobinę wolnych chwil i naturalnie wykorzystałem je na dłubaninke przy "latającej reklamie szwajcarskich zegarków " ;)

Zdejmowana osłonę silnika zrobiłem z brystol-żywica-brystol ,jak zrobię vaku to się wymieni ,"amortyzatory" z bowdena,kolorki i napisy ze zwykłej folii dekoracyjnej.

Waga kompletnego modelu z pakietem 850g wyszło sporo jak na ten silniczek (TowerPro 2410-9) trudno,następny model do snucia się w powietrzu.Jeszcze parę drobiazgów i zostanie czekać na wiosnę.

c9840fabf3627aafm.jpg

Przydał by się srebrny kołpak.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wybaczcie że wyciągam z otmętów historii ten temat ale był taki niedokończony....Samolocik okazał się całkiem przyjemny (i aż za nadto stabilny) potrafi znacznie więcej niż to co zobaczycie na filmie bo na nim to właściwie krążenie na tle zachodu słońca :)

Konstrukcja wbrew moim obawom jest naprawdę mocna ,mój "co-pilot" zrobił nim parę razy koszenie kretowisk a i mi trafiło się niezamierzone nurkowanie...Jest całkiem dzielny na większym wietrze a jedynie co bym poprawił to albo bardziej pochylił w dół silnik bo na pełnym gazie nie chce lecieć w dół ,lub ŚĆ dał bardziej z przodu.Na jednym pakiecie Turningy 1300mAh 20-30C latam do 45min! ale mam taki sam drugi pakiecik i może 20min na nim wyciągnę -coś z nim nie chalo.

Nowy link

 

(mam nadzieje ze za podkład muzyczny do filmu nie zdejmą mi go z youtuba -"prawa" autorskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.