Skocz do zawartości

WYPALANIE ZBIORNIKA DO KOŃCA SUPER TIGRE 45


szirokez

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zbiornik 250ml po locie zostaje mi ok 50ml, jak pisze "karlem" rzeczywiście te 1,5cm zostaje, ale to już zależy jaki kto ma zbiornik. Nie ma cudów gdy mam juz mało w zbiorniku wystarczy ze chwile mocniej przynurkuje i silnik łapie powietrze i tylko szybkie przejście na wznoszenie przywraca pracę silnika ( jeśli zdąży zassać). Na szczęście zawsze gdy silnik gasł udawało mi się modelem doszybowac do pasa, mysle że to duza zasługa modelu jakim jest super air, naprawdę miałem obawy że będzie trudny ale jest rewelacyjny w sterowaniu. Nie wolno gwałtownie zaciągać wysokosci bo od razu zrywa strugi i wali w korka, po za tym wszystko ok. Na zgaszonym silniku pilnując predkosci super szybuje co jest cenne gdy chcemy dociagnąć do pasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.