Skocz do zawartości

kwiatki z allegro


utopia

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę ja sobie i czasem przeglądam allegro .

Normalnie same fajoskie chłopaki jak mawiał Czesio w znanej bajce .......

 

patrzę i trafiam na rodzyna ,prawdziwa wisienka na torcie

http://www.allegro.pl/item679146675_gigant_model2_20_bezyna_af1e_aerofly.html#gallery

jako że aukcje szybko znikają zacytuję :

 

Opis

 

witam dzis mam na sprzedaż model dolnopłata do wykończynia model w większości wykonał zawodowy modelaż starannie i dokładnie ja bawiłem sie z silnikiem 50ccm z mini bayka odchudzony i przepalony w modelu pociągnie bez problemu ten model całość teraz waży 4.8kilo sprzedaje to co na zdjęciach dokładam plany do tego modelu o szablony jest taż tylne koło na resoże,oraz podwozie alu zapraszam do kupna bo warto 888555812.odbiór osobisty.

 

679146675_1

słowa kluczowe: modelaż ( do tego zawodowy ) , bayka ( chodziło chyba o bajki dla dzieci ) resoże - tutaj poległem starając się rozkminić co też nasz autor miał na myśli pisząc horrora ...

 

 

smuci to że ktoś kto nie ma kompletnie pojęcia o tematyce chce wcisnąć coś nieświadomym ...

prawdę mówiąc aukcja przeszła by bez echa gdyby nie pewien młody człowiek który spytał mnie dziś czy to się opłaca....... Ktoś kto rozpoczyna przygodę z modelarstwem może się skusić na wielki model zbudowany przez "zawodowego modelaża" tylko że z modelarstwem to ma tyle wspólnego ile daktyl z pterodaktylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, no jak rany, na resorze :roll:

W oczy boli, ale odmiana słowa resor dla niektórych jest poza zasięgiem.

A silnik z małego motocykla/motoroweru cytuję "50ccm z mini bayka" - czyli mini bike'a.

Teraz to nazywają dyscośtam, za moich czasów gość by tak długo łapał ndst, aż by się nauczył... :?

 

Polski fonetyczny to pikuś, jak byście tak zajrzeli w "słowa" angielskich piosenek różnych kapel weselnych, to dopiero byście zaliczyli opad szczęki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski fonetyczny to pikuś, jak byście tak zajrzeli w "słowa" angielskich piosenek różnych kapel weselnych, to dopiero byście zaliczyli opad szczęki :mrgreen:

 

znam to aż za dobrze

 

ewrybady klapt jo hents .........

 

człowiek wydawał mi sie poważny i w jednej chwili załamka

 

czasem ludzie są tym fajniejsi im mniej poznani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.