Skocz do zawartości

Ciekawy efekt


piotrp

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że ten rozbryzg, to kropelki wody oderwane od kadłuba po ślizgu. W wyniku nagłego zwrotu i przeciążenia. Przypomina to machnięcie mokrą ręką. Model poderwał się tak szybko, że woda na kadłubie/pływaku dalej leciała poprzednim torem i oderwała się od modelu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda na kadłubie/pływaku dalej leciała poprzednim torem i oderwała się od modelu

Trochę za mała prędkość.

Moim zdaniem na skutek zmiany położenia modelu, woda o której wspominasz (ta z mokrego pływako-kadłuba) wpadła w strefę działania śmigła i masz efekt strząśnięcia.

Brak charakterystycznego odgłosu wody w śmigle (silny "trzask"), zaprzecza jakoby woda została strząśnięta bezpośrednio przez śmigło, ale mogła być zdmuchnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mi powiedzcie, czego przestraszyła się ta pani:
:)

Ta "pani" stała gdzieś obok Ciebie (a raczej kamery) i słabo widziała, może nawet to Ty tak spanikowałeś myśląc, że w kogoś walniesz :]

Za trafne odpowiedzi przewidujesz jakieś fanty, bo nawet jeżeli nie zgadłem, to w większości przypadków tak to właśnie wygląda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.