Skocz do zawartości

dzis koledzy mieli pecha


stan

Rekomendowane odpowiedzi

uuuu niefajnie...

 

ale... po co easy starowi lotki :shock: dyć un bez lotek kręci w powietrzu wszystko co sie chce, pomijam fakt ze nie jest to akrobatek a leniwiec do rekreacji ;)

 

Dla kolego latającego easy starem - Zbig z forum alexowego dobrze mi poradził jesli chodzi o wzmocnienie modelu:

- wkleić wzmocnienie ze sklejki PO BOKACH dzioba (od wewnatrz) tak daleko jak tylko się da w przód i w tył.

- Taśma pakowa do oporu! szczególnie dziob.

 

Mój tak mega pancernie opakowany przeżył już tyle kretów ze szok. brakło by mi miejsca na kadłubie na przyklejanie znaczka za kazdego ubitego kretocha.

 

A, i czasem przydaje sie kawałek butelki plastikowej tuz pod miejscem gdzie pracuje smiglo. Moje pierwsze lądowanie kiedy silnik wyskoczył z mocowania i zmasakrował mi kadlub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No gratuluje rozbicia przez kolegów tych modeli, szczególnie pierwszego.

 

Ciekaw jaki był nakład pracy, finansowy pomijam (na oko za same materiały ~300-400 waluty polskiej).

 

Musiał ostro walnąć. A podobno węgiel jest nie łamliwy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musialo bolec :x

co to za model z wegowym kadlubem???

co bylo przyczyna kraksy????

model ten jest Wjagra, zrobony przesz Jarka Grzesika

 

przyczyna, lecial z wiartem i zakrent nie udalo sie :(

 

ten easystar, to bylo z okolo 50m, pelny gas i korkociag w dol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... nie wierzę... Nie wierzę, że można tak zmasakrować Easy Stara. Chyba, że specjalnie :shock:

Poza tym lotki w Easy są kompletnym nieporozumieniem. Owszem, widziałem Easy z efektywnie (i efektownie) działającymi lotkami, ale model miał odcięte prawie całe uszy. :D

Zaraz, a to są w ogóle lotki...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Addriano

Cześć

Czy to był ten Easy star którego widziałem w sobote miedzy świetami Bożego narodzenia a sylwesterm zeszłego roku na śmietniku??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Addriano

Z tego co pamietam to on już wtedy miał małe problemy z integracja kadłuba ;) A no i wtedy zdaje sie był napędzany silnikiem szczotkowym?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.