Skocz do zawartości

Witam.


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Na imię mam Rafał i mieszkam w Radomiu. Zapadłem na modelozę już we wczesnym dzieciństwie, za sprawą mojej szanownej Matki, która obdarowała mnie biblią: "ABC miniaturowego lotnictwa". Teraz dziękuję Jej (Matce, nie biblii) i Panu Schierowi.

Tamtego popołudnia (a pamiętam ten dzień jak wczorajszy, mimo 40-tki na karku) zbudowałem swój pierwszy model latający - czy pamięta ktoś kartonową wycinankę dołączoną do książki?

To było 30 lat temu. Potem uczęszczałem do modelarni, budowałem najrozmaitsze jaskółki, zefiry, Wicherków nie zliczę. W końcu rozpocząłem studia, potem rodzina, praca - i życie przerwało mi karierę modelarską na równe 15 lat.

No i od ośmiu lat znów zajmuję się modelami - wyłącznie spalinowymi RC. ARF, gotowe, budowane osobiście. Czasem klasycznie, czasem metodą CwRW. Co prawda wszystkie moje modele latały, ale nie zawsze zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jak to określa mój Ojciec, gorący kibic moich wyczynów: "model był na powietrzu, ale nie W powietrzu". Powrotów z lotniska "w wiaderku" też było sporo - ale taki już urok tego sportu.

Moje modelarstwo traktuje czysto rekreacyjnie - żadnych zawodów, konkurencji itp. To zajęcie ma mnie odstresowywać (heh, dobre sobie, szczególnie podczas oblatywania ..).

W końcu znalazłem Forum i od pewnego czasu podziwiam osiągnięcia modelarskie tutaj prezentowane i omawiane. Postanowiłem więc dołączyć - bo wiem, że to, co do tej pory robiłem, to był dopiero wstęp do przygody przez duże "M"

Pozdrawiam,

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie :D

Baczek, chciałbym znów zaczynać, uwierz mi. Zazdroszczę Ci.

MIO27, no nie? Żebyś wiedział....

Mammuth, hej.

Pegaz, miło mi poznać.

Ahaweto, tak było, Amen.

 

Dziękuję, Panowie , za miłe słowa. Do zobaczenia.

 

Pozdrawiam,

gimpel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.