Skocz do zawartości

Moje początki z heli klasy 450 HK 450


kogutos

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam krótkie pierdzenie hakowcem na szkockiej ziemi przy śpiewie mew.Kretów zaliczyłem z 5 czy 6 aby dotrzeć do takiego latania,oczywiście symulatora nie używałem bo nie miałem.Nauka tylko w realu była.Doświadczenie samolotowe raczej się nie przydało ,oprócz wyczucia drążków :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik mam podajże KD 3500kV.Podobno te silniki e500 nie są za dobre.U mnie pakiety po lotach w trybie normal sa tylko lekko ciepłe. Konfiguracja jest taka: silnik j/w, zębatka 11T,regiel zmieniony na HobbyKing 30A programowalny,3x HXT900 tarcza,żyro telebee gr302,serwo ogon-GWS 19g 0,05s, odbiornik Corona 8ch,łopaty std,łopatki ogona węgiel,kabinka std plus oklejenie Scuderia Ferrrari.Reszta standard,żadnych tuningów,żadnych przeróbek. Wszystko działa jak należy,nie miałem żadnych usterek.Trochę latałem w idleup ale bez żadnych fikołków ( nie odważyłem sie jeszcze) i wszystko także działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były opisywane przypadki przypiekania regielków przez silnik e500 .

jednym z patentów na tą bolączkę jest przyspieszenie timingu - regiel Plush wyraźnie chłodniejszy za to silnik nieco cieplejszy - zdradzone podczas imprezy w starogardzie ale nie pamiętam kto mi to mówił .... :|

 

mój hk nadal w częściach -nie mam kiedy go poskładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regiel 50A mam :twisted: i jego konfiguracja a'la claw z epheli. Generalnie ten problem bardzo odpycha mnie od heli. Mysle ze latanie na A123 bedzie rozsadniejsze, mam pakiet 4S ale to za duze dla niego, na 3S 2300 +13T albo 15T powinno byc ok - kiedys sprawdze, na razie mam inne wieksze wydatki :) Łatwiej i taniej chyba bedzie jednak silnik zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.