Skocz do zawartości

Jaka aparatura do 850zł.?


Luki17

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiej firmy i jaki model aparatury wybrać do kwoty 850zł. Chciałbym żeby działała w 2,4 GHz. Czy w ogóle jest to dobry pomysł skoro jestem początkującym modelarzem?Proszę o wszystkie za i przeciw. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanwa/Airtronics RDS 8000 FHSS - 891 zł u dystrybutora.

Jeśli sprzedaż 4 serwa standard SRM102 z zestawu, każde po 50 zł ( np. na allegro ) będziesz miał b.db. aparaturę za 691 zł.

Filmy i testy tego zestawu są na RCGROUPS. Obszerny wątek jest też na naszym forum.

Wg mnie jest to najlepsza propozycja w tym przedziale cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że w pewnych starszych seriach DX6i masowo padają potencjometry. Producent jednak

( wg. użytkowników innego forum ) wymienia uszkodzone nadajniki na sprawne, w których te problemy już nie występują.

Podobno też w obecnych wersjach DX6i problemy te nie występują - producent poprawił potencjometry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od kwietnia dość intensywnie eksploatuję aparaturę SANWA RDS 8000 FHSS 2,4GHz i jestem z niej w 100% zadowolony.

8 kanałów z czego dwa do dowolnego zdefiniowania i miksowania, 6 przypisanych pod lotki, ster wysokości, ster kierunku, gaz, podwozie (dwupozycyjny), klapy (trzypozycyjny).

Zasięg na poziomie ziemi 1800m i dalej już nie sprawdzałem.

Zero jakichkolwiek zakłócen a latam w pobliżu (niecałe 4km) wieży RTV najeżonej antenami RTV, WiFi, GSM i czort wie jakimi jeszcze.

Aparatura z trybami AERO, GLIDER, HELI, czyli można latać wszystkimi typami statków powietrznych.

Wbudowane miksery do wszystkich typów usterzeń i konfikuracji powierzchni ruchomych skrzydeł i stateczników, plus możliwość własnego miksowania.

Oczywiście można ulegać modzie, trendom i popularności danej marki ale gdybym jeszcze raz miał kupić aparaturę 2,4GHz, to też była by to SANWA RDS 8000 FHSS 2,4GHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.