Skocz do zawartości

Piknik Żar


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

Eco400 to proste jedziesz tak wrocław->gliwice->tychy->pszczyna->czechowice-dziedzice (o ja tutaj mieszkam) -> bielsko-biała -> przez całe centrum aż do takiego dużego skrzyżowania przy galerii handlowej GEMINNI) skręt w lewo kawałek prosto i na skrzyżowaniu w prawo dalej ulicą żywiecką w prawo i jedziesz aż stacji orlen gdzie jest skręt na Międzybrodzie żywieckie i walisz przez taką górkę (zwana przegibek) jak z niej zjedziesz to jesteś już w Międzybrodziu bialskim. Dojeżdżasz do skrzyżowania i w prawo dalej prosto i w lewo na most a wtedy już przed tobą widać żar i piknik.;)

 

Koledzy jak was nawi będzie prowadzić z DK1 na ulicę (cieszyńska, żywiecka) zjazd w przed Bielskiem-B to nie jedziecie tam tędy gdyż jest w przedubowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam pytane czy za wstęp jako patrzacz-oglądacz jest jakaś opłata, na necie jest napisane " Koszt uczestnictwa - 20,00 PLN; osoby towarzyszące 10,00 PLN " , czy może to się tyczy osób, które chcą pokazać swoje modele, a oglądacze wchodzą za free :?:

 

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w Bielsku jest remont na dwu pasie i jest wprowadzony objazd na Żywiec i Kraków. Dlatego polecam nie skręcać tak jak jest podane w opisie (skręt za salonem renault) tylko jechać prosto i jak miniecie 5 światła to zaraz za nimi jest dodatkowy pas do zjazdu w lewo. Skręcacie w lewo i jedziecie prosto aż dojedziecie do skrzyżowania z dwu pasem. Na nim trzeba skręcić w prawo i dalej już tak jak w opisie Piotra (strona 5).

 

EDIT: odpowiedź na posty z 4 strony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć na co mogę liczyć w piątek?, i czy brać model(mały szybowczyk) licząc że jutro z wczesnego ranka nie będzie chętnych na latanie i uda się rzucić kilka razy :wink: ?

zostaje do soboty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za szybki odzew :wink:

Na takie właśnie informacje liczyłem :D

 

O i jeszcze jedna sprawa, pisaliście tu o tych plakietkach na osobę towarzysząca(coby foteczki porobić :) ), jak to wygląda jeśliby się chciało takie coś dostać? muszę znaleźć kogoś z uczestników i go ciągać czy da się dostać po prostu w formie wstępu za te 10zł :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.