Skocz do zawartości

od czego zaczac??samolot RC


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Chcialem zbudowac jakis samolot ale nie mam zadnych wskazowek od czego zaczac

kupilem kilka rzeczy ale one nie dzialaja nie znam przyczyny

prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

kupile radio i odbiornik ale nie dziala wydaje mnie sie ze jak wysylali pomylili kwarce

bo w natajniku jest opisany jako 35.210 a w odbiorniku 35.190 wjec ja mysle ze to jest przyczyna????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
kupile radio i odbiornik ale nie dziala wydaje mnie sie ze jak wysylali pomylili kwarce

bo w natajniku jest opisany jako 35.210 a w odbiorniku 35.190 wjec ja mysle ze to jest przyczyna????

 

Tak ja koledzy pisali, na kwarcu nadawczym ma być to samo co na odbiorczym .Na nadawczym powinno być napisane TX (i numer kanału lub częstotliwość) a na odbiorczym RX (i numer kanału lub częstotliwość).Wartości częstotliwości lub numer kanału muszą być zgodne.Napisz do sprzedawcy zeby Ci przysłał prawidłową parę .Z tymi kwarcami co napisałeś nie ma szans zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zbudowac jakis samolot ale nie mam zadnych wskazowek od czego zaczac

 

Od poczytania. Najlepiej działu "Od czego zacząć". Znajdziesz tam podstawy latania i budowy modeli RC. Znajdziesz też opisy konstrukcji przeznaczonych dla początkujących. Przejrzeć relacje z budowy takich prostych modeli.

Odwiedzić stronę "Baterflajowy świat" oraz stronę "D.E.B.I.L.I."

 

http://www.tbm.lasowice.net/

 

http://www.debile.internetdsl.pl/news.php

 

I czytać, czytać, uczyć się i czytać. :wink:

Oraz:

:szukaj:

:google:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.