Skocz do zawartości

Pylon Stinger pionowo w ziemie, brak reakcji:/


PawełM

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę poprawić - silnik i serwa nie działały. ZERO prądu. A model kręcił beczki wytracając poprzednio zyskaną prędkość. Gdy była już mała, przepadł i złożył się w kora majestatycznie waląc w ziemię. Ewidentne przegrzanie zwłaszcza że potem działał normalnie. Szukam pomysłu na lepsze chłodzenie uwzględniając zerową praktycznie przestrzeń na ewentualny radiator...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 200% regulator odciął zasilanie odbiornika. Miałem dwa regulatory tej firmy i rozsmarowałem przez nie dwa modele (Whistler-pylon, ASW-28-elektroszybowiec). W obu przypadkach ten sam motyw - pełna moc model staruje, osiąga pułap kilku metrów i echo, zero reakcji na stery, odcinał zawsze przy pracującym silniku, podczas wznoszenia. Oczywiście rezultatów można się domyślić, model wpada w objęcia matuli ziemi. Gdy podchodziłem do modelu regulator "pikał" jakby przed chwilą zostało podłączone zasilanie. Nie stosuję już tych regulatorów, stosuję Dynam i Dualsky, zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.