Skocz do zawartości

Yak 54 74" Extreme Flight


Rekomendowane odpowiedzi

NIe wiem co to za odbiornik :) ale w najtańszym Eskaju prąd szedł przez grube druty które wychodziły w gniazdach wtyczek jako piny. Jedynie sygnał był realizowany przez cienkie ścieżki.

 

Więc widzisz, że nie we wszystkich odbiornikach jest tak jak sądzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co kłutnia,jakie prądy przy modelu 1,8m :?: :?: :?:

Zwykłe serwa prosto do odbiornikai zasilanie 1500 i latanie jak trzeba .

Grześ

 

Dokładnie to jeszcze nie ta liga żeby sie tym martwic.Mam funtane 90 własnej roboty z serwami 4kg typu HS422 i latam bez problemów.Wiadomo, że jak ktoś lata na pełnym gazie pikuje i kręci bóg wie co w powietrzu to wszystko sie rozleci i bedzie za słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Miałem C-17 Graupnera i faktycznie ścieżki są liche na zasilaniu.Łatwo sprawdzić odkręcając 4 śrubki i otwierając odbiornik.Można zrobić to samo w Hitecku i sprawdzić czy jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam, chciałbym odświeżyć temat. Mianowicie posiadam obecnie ten model i zdecydowałem się go w końcu wyposażyć w napęd. Jednak nie pod kątem latania 3D (nie umiem/nie chcę) ale klasycznej akrobacji. W kwestii silnika - nie zależy mi na dużym nadmiarze mocy - powinien chyba wystarczyć stosunek ciągu do masy modelu - 1:1 lub lekka nadwyżka. W związku z tym pytanie o wasze opinie - model jest lekko wykonany więc czy wystarczy silnik 26cm benzyna? Żeby była pełna jasność - mam mocno ograniczone fundusze więc "żarowe smoki" raczej odpadają zarówno ze względu na cenę i/lub koszty latania. Myślałem o silnikach typu SPE 26, XYZ 26. Czy Waszym zdaniem taki silnik wystarczy? O ile się orientuję takie silniki generują ok. 5,5kg ciągu statycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.