Skocz do zawartości

silnik 3f ciąg 1,5kg


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ta Keda jest strasznie prądożerna w porownaniu do 2217. Co prawda na 2 innych modelach testowane na lotnisku ale kolega nie umie polatac tym dluzej jak 5min na pakiecie 2200. Z turnigy dostajesz ponadto cala galanterie, 2 oski, prop saver itd itp, imho jest rowniez bardzo solidnie wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tyle : nie kombinuj! Kup pewny sprzęt (i ma być tani to) np. turnigy . Ten jest zrobiony pod helika . Pewnie że bedzie działał ale konstruktorzy wszystkie drobiazgi robili pod helika . Poza tym - takie tanie to tylko sie zepsuć może :ble: . Z reglów tego typu polecam dynam 30A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglbys podmierzyc prąd i ciąg jaki daje?

 

Chwilowo nie mam takiej mozliwosci. Calosc jest na tyle tania, ze IMHO warto zaryzykowac. Tyle ze motorki przychodza rozowe a nie niebieskie. Regle maja identyczna plytke jak Roxxy 720. Zanim zapomne - u mnie regle maja zupelnie inny (zmodyfikowany) software.

 

Ten sprzedawca: http://cgi.ebay.de/1000-Helicopter-Outrunner-Brushless-RC-Motor-30A-ESC-y_W0QQitemZ270437911661

 

wystawia co chwile aukcje po 1.99€ + 13€ przesylka. Ja strzelalem 10 minut przed koncem aukcji - potrzebowalem 4, musialem piec razy strzelac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze , gdyby ktos pomierzyl te prady zebym mial porownanie

 

np jakie ciągi daja przy tych 23A albo jakie max ciagi do 23A

 

bo mam dylemata panie Ferdku :? :?

 

Edit: no i po dylemacie

 

biore diem'owski silnik

 

a przekonalo mnie to " bought this motor for a 600g park flyer. Its perfect for climbing vertically in the sky and fly any figure you want.

But here some facts about the motor:

the motor has a very good quiet running

good construction, no bearing clearance

many accessories

 

here my measured data with the Eagletree Datalogger v2 and checked with my Watt's Up v2.1 :

 

idle:

11,51V - 1,15A - 12830rpm

7,6V - 0,73A - 8435rpm

 

load:

10,06V - 12,58A - 9003rpm - 830g - APC E 9x4,5

9,88V - 17,07A - 8402rpm - 630g - APC E 8x8

9,95V - 14,45A - 8818rpm - 880g - APC SF 9x4,7

9,41V - 21,43A - 7518rpm - 1170g - APC SF 10x4,7

 

Lipo was an HXT D9 Gen2. 3s1p 2200mAH.

Very good results for that amazing price.

I will buy two more of them to boost my Multiplex Twinstar II.

5 Stars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
dobra, silnik przyszedl . z wygladu łądny :D juz zlozony i zobaczymy co z niego wycisne

 

 

:roll: Wygląd nie musi być ładny :D Ważne ile ma mieć ciągu i ew. Waga silnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.