Skocz do zawartości

Zakupy w hobbycity


Piotrek2136

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A można płacić kartą od bankomatu (bo konto mam w banku PKO bp)

 

NIE. A przeczytałeś co polecił Ci MAMMUTH :twisted: :?: :idea: :twisted:

 

A przeczytałeś na stronie hobbycity.com jakie są możliwości płacenia ?? :twisted: :twisted:

 

Czy następne pytanie będzie brzmiało - czy mogę w kopercie przesłać pieniądze ???

I jak myślisz - można :?: :?: :idea: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyświetla mi sie taki komunikat

 

Obrazek

 

gdy kliknę oK to wychodzi błąd http 550 - czy jakoś tak. Oczywiście wszystko to po kliknęciu buttonsa warning, w ktorym to mówią o pakietach i silniczkach - to wasnie chciałem zamówić.

 

Kurde, mam to samo :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyświetla mi sie taki komunikat

 

Obrazek

 

gdy kliknę oK to wychodzi błąd http 550 - czy jakoś tak. Oczywiście wszystko to po kliknęciu buttonsa warning, w ktorym to mówią o pakietach i silniczkach - to wasnie chciałem zamówić.

 

Kurde, mam to samo :shock:

 

Jak pokazuje się ten komunikat trzeba cierpliwie czekać na załadowanie się następnej strony.

Czasami trwa to nawet 5 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z ciekawości zapytam - zamówienie złożyłem w piątek, dziś dostałem potwierdzenie o wysłaniu z nr przesyłki.

 

1. Czy status paczki można jakoś sprawdzać online ????

2. Kiedy ewentualnie mogę się spodziewać przesyłki ????

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przed czekaniem trzeba kliknąć OK :-)

I wtedy wywalało mnie z ich strony całkowicie, z komunikatem błędu.

Pofatygowałem się na dwa inne komputery, jeden od innego dostawcy internetu, niestety było to samo.

Po kilku godzinach naprawiło się samo - zadziałało na moim komputerze.

Czyli to wg mnie wina sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z ciekawości zapytam - zamówienie złożyłem w piątek, dziś dostałem potwierdzenie o wysłaniu z nr przesyłki.

 

1. Czy status paczki można jakoś sprawdzać online ????

2. Kiedy ewentualnie mogę się spodziewać przesyłki ????

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Łukasz

 

1. Logujesz się na swoje konto. Klikasz w napis Check (Orders: xxx CHECK) i tam jest taki button z numerem przesyłki, po kliknięciu przeniesie Cię na stronę HongKong Post - czasem dopiero po jakimś czasie otrzymasz tam jakiekolwiek informacje o paczce (mi często się zdarza, że po kliknięciu w buttona pojawia się napis żebym wprowadził numer przesyłki).

2. Nie ma reguły. Rekord u mnie to około tydzień od wysłania przez HC do zapukania listonosza. Np teraz ostatnia paczka jaką sobie zamówiłem opuściła sklep 26 września, 2-3 dni temu pojawił się na Chińskiej Poczcie komunikat, że paczka will leave China on 7 October (że niby wyleci 7 października do Polski). Zamówienie zrobione 23 września - więc paczka złożona i wypuszczona w 3 dni. Dlaczego więc taki postój? Nie mam pojęcia, ale to nie pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tam jest taki button z numerem przesyłki, po kliknięciu przeniesie Cię na stronę HongKong Post - czasem dopiero po jakimś czasie otrzymasz tam jakiekolwiek informacje o paczce

 

Musisz czekać aż paczka będzie na poczcie chińskiej. U mnie trwało to kilka dni (około 5-6) zanim otrzymałem jakieś informacje o statusie paczki od momentu nadania jej numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.