Skocz do zawartości

Zakupy w hobbycity


Piotrek2136

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a co masz na myśli buwi777 ? że sprzedają chał czy niby ala ban za kryptoreklamę ? :P hehe

 

może powiem inaczej , poszukuję mechanizmu do chowania podwozia z tym , że bardzo chciałbym aby koło oprócz chowania się miało możliwość obrotu o jakiś kąt. Może znasz jakiś sklep gdzie mogę coś takiego w przystępnej cenie?

 

Taki mechanizm jest właśnie na tym portalu o którym trwa w tej zakładce rozmowa ;). Jeśli polecacie jakiś inny sklep chętnie skorzystam ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy PayPal działa (czemu nie?) gdyż po kliknięciu tyego komunikatu jest jakby zerwanie łaczności. Dalej nie mogę wykonać żadnego kroku.

 

EDIT:Sprawdziłem - loguję siebez problemu na Pay Pal. A może kłopot z dalszym krokiem na UH spowodowany jest tym, że do tej pory nie miałem zweryfikowanego konta na Pay Pal? Ostatni przelew wykonywany był 11 maja 09 ale nie do UH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo co Irek.

 

Próbując przejść do kroku płacenia w PayPalu pojawia mi się taki sam komunikat w osobnym oknie i po kliknięciu OK wyskakuje błąd.

 

Zatem, to raczej wygląda na jakiś problem po stronie sklepu i braku właściwej komunikacji z serwerem PayPala...

Ciekawe ile to potrwa, bo z tego co widzę to problem istnieje już co najmniej 4 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.