Skocz do zawartości

Zakupy w hobbycity


Piotrek2136

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,nie chcialem zakladac temetu wiec tu zapytam:czy ktos z kolegow kupowal przewody silikon w Hobby King? chodzi dokladnie o takie maja miec gr.4mm2

 

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9673&Product_Name=Turnigy_Pure-Silicone_Wire_12AWG_(1mtr)_RED

 

z tego co wyczytalem w Polskim sklepie to niby te 12AWG sa 4mm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Robert, link do tej tabelki warto przykleić w elektronice, albo warsztacie.

Tu raczej nikt tego nie znajdzie.

Słuszna sugestia :wink: . Żebyś wiedział ile się tego naszukałem, żeby wkleić ten link :roll: . I to tylko dlatego, że nie przewinąłem od razu tabeli do dołu :crazy: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile UC może mi maksymalnie nałożyć dodatkowych opłat? Planuje zamówić paczkę za jakieś 130$ i nie wiem ile kasy zostawić na ewentualne opłaty. A czy jest jakaś kwota poniżej której nie nalicza się dodatkowych opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś dzień, dwa numer jeszcze nie daje żadnego raportu. Potem pojawia się info. Sprawdzone

Witam

Chciałbym sprawdzić trasę paczki ale po kliknięciu na numer wysyłki otwiera się okno, że wysłano do Polski i nic poz tym. Tak to wygląda

 

http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/genresult.jsp?tracknbr=RB093285679HK

 

W tabeli nie ma możliwości wpisania naszego kraju i śledzenia wysyłki.

 

Gdy sprawdziłem moją poprzednią wysyłkę którą już dawno odebrałem to na stronie były szczegóły drogi przesyłki:

http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/e_detail.jsp?mail_type=parcel_ouw&tracknbr=CP821185094HK&localno=CP821185094HK

Czy to znaczy że trasę przesyłki można śledzić dopiero po odbiorze?

Czy robię coś nie tak, chciałbym wiedzieć gdzie paczka jest w tej chwili.

Przesyłka rejestrowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszego linku widać, iż nie podałeś pełnych danych(?) i proszą byś dostarczył je faksem. Może tu leży przyczyna?

 

Tak przetłumaczył e-tłumacz:

Na zewnątrz Zaciągnął List

Cel - Polska

Rzecz ( RB093285679HK) zostawił Hong Kong dla jego celu na 16 - Dec - 2009

 

Aby zrobić dalej pytanie tej rzeczy, proszę uzupełniaćOnline Forma Pytania albo wyślij numer rzeczy; szczegóły nadawcy; adresat i skontaktować się z informacjami przez faks do Biura Kalki Poczty. Nasz faks no. jest ( 852) 2868 4723., którego możesz teżemail albo zadzwoń nasze Pocztowe Śledzące Biuro o ( 852) 2921 2211 podczasgodzina urzędowania.Online wyśledzanie informacji o stanie dostawy rejestrowanej poczty / paczek wysłało za morzem jest uchwytny dla wybiórczych celów. Możesz być człowiekiem sukcesu do poczty wyśledzającej stronę internetową celów poniżej bezpośrednio. Dla celów nie na liście, wyśledzanie informacji jest tylko uchwytne, aż do odejścia od Hong Kong.

 

Według mnie w razie kłopotów można się z nimi kontaktować i podają swoje namiary.

Nie pami,ętam zbyt dokładnie ale chyba poprzednio też dopiero po odebraniu paczki były pełne dane śladu przesyłki, poza tym w rozsuwanej tabeli nie ma Polski do odznaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile UC może mi maksymalnie nałożyć dodatkowych opłat? Planuje zamówić paczkę za jakieś 130$ i nie wiem ile kasy zostawić na ewentualne opłaty. A czy jest jakaś kwota poniżej której nie nalicza się dodatkowych opłat?

Od kwoty 284$ zapłaciłem dodatkowo 25% kwoty po przeliczeniu na złotówki. Nie wiem jakie to były składniki ale było drożej o 25%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdź czy data wysyłki sie nie zmieniła.

Ja też miałem, że 22.12 paczka opuściła HK. Mailowałem do nich jeszcze

21.12 bo chciałem coś dołożyć to mi odpisali że już za późno bo paczka właśnie wyszła

na ichniejszą pocztę czy tam co oni tam mają.

Dziś dzwonie na Pocztę Polską z awanturą, że nie ma jeszcze od nich informacji, a

pani mówi że Chińczycy dopiero dziś ją wysłali.

Sprawdzam na stronie i faktycznie z 22.12 zrobili 05.01 :shock:

A to krętacze. A był czas jeszcze dołożyć klamotów.

Oj nieładnie.

Ale i tak tam lubie robić zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.