Skocz do zawartości

Czas działania aparatury


ToMarkov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupilem niedawno aparature nadawcza Hitec Eclipse 7 - i naładowałem ja (wg insturkcji 13-15h) zasilaczem poprzez aparature. Gdy właczam na wyswietlaczu pojawia mi sie 11V (czy tyle ma byc ?). I chcialbym sie dowiedziec jaki powinien byc mniej wiecej czas pracy takiej aparatury podlaczonej do komputera i uzywana w symulatorze Aero.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fabrycznym pakiecie 600mAh nadajnik pracował coś ok. lub ponad 3 godziny. Teraz ma pakiet 2500mAh jednak przed lotami staram sie doadować pakiet. Jak już wspominałem w innym wątku - ładuję najcześciej przez nadajnik. Co jakiś czas wyjmuję i wykonuję cykl rozładowania i naładowania - wszystko to oczywiście ładowarkami procesorowymi, w ktorych ustawiam sobie prąd ładowania.

co do wartości na wyświetlaczu przez jakiś czas po naładowaniu pokazuje - w moim Opticu 6 - 11,1 V(lub ciut więcej ale np po 40 min włączonego nadajnika wskazuje 10,5V. Pakiet ładowany był tydzień temu. Do symulatora podpinam sie bardzo rzadko więc nie mam rozeznania czy pobór prądu jest większy - chyba nie( a może ;D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.