Skocz do zawartości

European Extreme Flight Championschips 2009 - Znojmo


Malker

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałem nic wcześniej pisać o wyjeździe do Znojmo jako "busik" ale powiem że dwa tygodnie przed wyjazdem dam znać na 100% co i jak i mogę zabrać 8 osób z okolic Bielska ale jak na razie to jeszcze wszystko jest " na wodzie patykiem pisane" jednak już jest pewien zamysł :rotfl: Gdyby jechał też meloow to można by było ewentualną liczbę podróżnych(gdyby było aż tylu chętnych) rozbić na dwa auta i na pewno było by wygodniej no ale to jeszcze zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No Panowie :) Do wyjazdu już niecałe 4 dni :) Na miejscu może zrobimy jakąś zbiórkę pfmrc :] ?

Z Ostrowa i okolic jedzie ok. 4-5 osób + ja, tata i chyba brat :)

Wie ktoś może czy wstęp jest płatny ? Podobno 5 euro ale czy na pewno euro ? Może ktoś był lub jakiś znajomy był i wie ile się płaci za wstęp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z imprezy i muszę powiedzieć, że jestem niesamowicie "podjarany" tym co zobaczyłem poziom po prostu mistrzowski, bo i sami mistrzowie latali.Ogromny szacun dla pilotów przelatujących na pełnym gazie w żylecie 2m nie nad ziemią, ale od głowy :shock: żadne inne rolle zawisy nie robił takiego wrażenia ja te niesamocie ryzykowne przeloty .Od strony organizacyjnej także rewelacja każdy z widzów bez przeszód mógł podejsc i porozmawiać z pilotami pooglądać i po dotykać modele najlepszych, a nawet posiedziec na krzesełkach sędziowskich i popatrzec jak lataja najlepsi z odległosci 20m :jupi: .Oprócz zawodów freestyle odbyły się pokazy samolotów odrzutowych i śmigłowców. Wieczorem nocne loty deproniakami i latającymi baba jagami :rotfl: pokaz sztucznych ogni i impreza przy muzyce do rana :D

 

Garść zdjęć

 

df4aadf50394a910med.jpg

 

3bd9815e92f58f1amed.jpg

 

ef99c0a0026570afmed.jpg

 

ab84b46821a93521med.jpg

 

69921243334d1aadmed.jpg

 

3332a7d03f70b8b5med.jpg

 

6c3354f571b1e28bmed.jpg

 

b2240c7fdaed417cmed.jpg

 

cc2e5b6862f83662med.jpg

 

48c0295924e9ffebmed.jpg

 

526efe8d7cf5595cmed.jpg

 

f68d34db865bb673med.jpg

 

ebbc341b33f2de40med.jpg

 

bd28e3dd97c79c69med.jpg

 

bd28e3dd97c79c69med.jpg

 

6071e37daeaddc49med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromny szacun dla pilotów przelatujących na pełnym gazie w żylecie 2m nie nad ziemią, ale od głowy żadne inne rolle zawisy nie robił takiego wrażenia ja te niesamocie ryzykowne przeloty

 

Nie przesadzasz Rade?

W sobotę to samno robił Chmielewski ( i reszta) i to znacznie niżej niż 2 m .

Może miało być 20cm? :shock:

 

P.S.

Fajne zdjęcia , super modele , widać że wypaiona impreza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.