Skocz do zawartości

European Extreme Flight Championschips 2009 - Znojmo


Malker

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież wiadomo, że juz niżej nie idzie jesli model ma 3m a kabina jest na wysokosci nosa :D .W piątek mnie nie było, więc nie wiem co się działo wnioskuję, że nasi zawodnicy nie przeszli dalej.Z tak latającymi Yakami 55M i pilotami wyjadaczami ciężko walczyć widziałem co robili i mniej wiecej wyobrażam sobie ile trzeba latać żeby dojsc do takiego poziomu i latać tak pewnie.Izraelczyk Ido Segev wszystkie swoje loty kończył idealnie z kończącą się muzyką trafiając co do sekundy na pas :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromny szacun dla pilotów przelatujących na pełnym gazie w żylecie 2m nie nad ziemią, ale od głowy żadne inne rolle zawisy nie robił takiego wrażenia ja te niesamocie ryzykowne przeloty

 

Nie przesadzasz Rade?

W sobotę to samno robił Chmielewski ( i reszta) i to znacznie niżej niż 2 m .

Może miało być 20cm? :shock:

 

P.S.

Fajne zdjęcia , super modele , widać że wypaiona impreza

 

 

W sobotę jakoś go nie widzialem na EXFC, nie dostał się :) lub wcale nie latał.. impreza była naprawde wspaniała , ciagle mam przed oczami lot Donata Pauzolisa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klasy pilotow zgadzałbym się z Radkiem,niestety nie widzialem przelotow naszych kolegow, dzisiaj nie latali,a patrząc na liste wyników. kolegi Chmielewskiego bylo brak w pierwszej trzydziestce,a drugiemu maszemu koledze poszlo niewiele lepiej.

Kilka zdjec

147640x480.jpg

164640x480.jpg

185640x480.jpg

188640x480.jpg

196640x480.jpg

308640x480.jpg

300640x480.jpg

298640x480.jpg

mnie zafascynowal swoim pokazem cztetnastoletni Marco, widoczny na ostatnim zdjęciu,myślę, że zaslużył trochę więcej niż szóste miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... No impreza bardzo udana :) Świetne loty i prezentacja umiejętności pilotów.

Loty teamowe najbardziej podobały mi się zespołu który miał takie same malowanie modeli (jak oni się nazywali ? :) ) latali na prawdę świetnie. Donatas Pauzolis też pokazał klasę 8) :)

Niedługo będzie krótki filmik (ok. 30min :P) z zawodów.

Niestety nie doczekałem się nocnych lotów bo już ok. 18:30 trza było jechać do Polski.

Super impreza! Na prawdę było warto tam być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.