Skocz do zawartości

Filmy na Vimeo.com


specyfick

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do tego czasu zawsze wrzucałem na YT ale jak mi obcięli dźwięk obraziłem się na nich.

Wrzuciłem film na vimeo, ale już 12 godzin mi wypisuje Sory ale mamy jakieś problemy z tym video.

Filmy był kompresowany do formatu *.mpg, czyli DVD, MPEG-2, wszystko się załądowałe ale nie wyświetla się.

Można ten film ściągnąć z Vimeo.

Jakieś pomysły dlaczego to nie idzie ?

Dodam że tak samo wrzucałem zawsze na YT i wszystko było git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś podać link do filmu.

 

Vimeo jest ogólnie serwisem płatnym. Nie mając wykupionego konta czeka się w kolejce na obróbkę video czasem sporo dłużej niż 12 godzin. Jednak na ten temat zawsze jest informacja.

 

Jeśli natomiast obróbka została zakończona, film się ładuje lecz jest tylko czarny obraz mogą być dwie przyczyny.

 

- nieodpowiedni format

- jakiś błąd podczas obróbki filmu przez Vimeo lub podczas przesyłania.

 

Dla ciekawostki podam link do jednego z moich filmów.

 

Yak 54 Topmodel cz

 

Przy włączonej funkcji "HD is On" film ładuje się ale nie działa. Przy wyłączonej tej funkcji wszystko jest w porządku. Film był kodowany w identyczny sposób jak cała moja reszta.

Wersja normalna, wersja HD i wersja do pobrania to trzy różne pliki wideo gdzie dwa pierwsze tworzone są przez mechanizmy Vimeo.

 

Jak widać nie zawsze idzie wszystko z planem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykasowałem już ten film, zakodowałem inaczej w MPEG4 i juz poszedł.

Nie ma jakości takiej jak bym oczekiwał ale jest.

Może ktoś wysyłał już filmy aby była jakość HD, lub powiedzmy lepsza ?

W jakim formacie ?

 

Link do filmu pt: "

Dzień powszedni na Klifie "

Miłego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wysyłał już filmy aby była jakość HD, lub powiedzmy lepsza ?

W jakim formacie ?

 

I znowu..... jak nie masz wykupionego konta :)

 

Zwykły user czeka w kolejce, może załączyć jeden film HD tygodniowo, obróbka video przez Vimeo w jednym przebiegu.

 

Niestety jak chce się w pełni wykorzystać możliwości serwisu to jedynie na koncie płatnym.

 

Aby funkcja "HD is On" była aktywna film musi być kodowany jako HD czyli profile 720HD (1280x720) lub 1080HD (1920x1080).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.