Jump to content

farby w sprayu MOTIP

xks_de

Recommended Posts

Witam.

Buduję samolot (depronowy).

Dzisiaj szukałem w kilku sklepach farb firmy MOTIP i nie znalazłem. :(

Szukałem w następujących sklepach:

1. Leroy Merlin

2. Obi

3. Castorama

Wiecie gdzie jeszcze mogą mieć te farby :?:

A może gdzieś w sklepie internetowym :?: (pomijając allegro)

Za odpowiedź z góry dzięki :wink:

W tych wszystkich które wymieniłeś na pewno są te lakiery, tyle że logo Motip jest niewidoczne ;) To są lakiery z wszystkim dobrze znanej serii Dupli Color. Niestety szpachli natryskowej w w/w nie dostałem, także zostaje zamówienie przez sieć...

Skoro wspomniałeś o depronie... upewnij się, że te farby Ci go nie rozpuszczą. Do depronu zdaje się są specjalne farby.

bo to co wystepuje w handlu pod nazwą szpachla natryskowa to jest Filler czyli wypełniacz /zamykacz porów . Prawdziwe szpachlówki natryskowe są tez dostępne ale w opakowaniach 1kG i większych do stosowania z pistoletami lakierniczymi . Również takie występują fillery i wychodzą znacznie taniej od tych w sprayu - no i trzeba mieć pistolet i kompresor

To są lakiery z wszystkim dobrze znanej serii Dupli Color.

Porównanie Motipa i DupliColor, wychodzi ZDECYDOWANIE na korzyść "oryginalnego" Motipa. Szybciej schnie, lepiej kryje. W mojej subiektywnej ocenie również mniej śmierdzi. Trudniej go dostać i jest trochę droższy, ale naprawdę warto poszukać.

Porównanie Motipa i DupliColor, wychodzi ZDECYDOWANIE na korzyść "oryginalnego" Motipa.

Ale DupliColor to jedna z serii produktów Motipa. Może myślisz o jakiejś innej?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.