Skocz do zawartości

farby w sprayu MOTIP


xks_de

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Buduję samolot (depronowy).

Dzisiaj szukałem w kilku sklepach farb firmy MOTIP i nie znalazłem. :(

 

Szukałem w następujących sklepach:

1. Leroy Merlin

2. Obi

3. Castorama

 

Wiecie gdzie jeszcze mogą mieć te farby :?:

A może gdzieś w sklepie internetowym :?: (pomijając allegro)

 

Za odpowiedź z góry dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych wszystkich które wymieniłeś na pewno są te lakiery, tyle że logo Motip jest niewidoczne ;) To są lakiery z wszystkim dobrze znanej serii Dupli Color. Niestety szpachli natryskowej w w/w nie dostałem, także zostaje zamówienie przez sieć...

 

Skoro wspomniałeś o depronie... upewnij się, że te farby Ci go nie rozpuszczą. Do depronu zdaje się są specjalne farby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to co wystepuje w handlu pod nazwą szpachla natryskowa to jest Filler czyli wypełniacz /zamykacz porów . Prawdziwe szpachlówki natryskowe są tez dostępne ale w opakowaniach 1kG i większych do stosowania z pistoletami lakierniczymi . Również takie występują fillery i wychodzą znacznie taniej od tych w sprayu - no i trzeba mieć pistolet i kompresor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są lakiery z wszystkim dobrze znanej serii Dupli Color.

Porównanie Motipa i DupliColor, wychodzi ZDECYDOWANIE na korzyść "oryginalnego" Motipa. Szybciej schnie, lepiej kryje. W mojej subiektywnej ocenie również mniej śmierdzi. Trudniej go dostać i jest trochę droższy, ale naprawdę warto poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.