Skocz do zawartości

Ultimate 950mm rozpiętości-znowu elektryczny napęd


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

i już.

Nie takie "i już" bo trochę bicia (a raczej toczenia) piany tutaj było.

 

A tak na temat- poszczególne płaty będą rozłączane na połówki czy w całości?

Co prawda projektantem nie jestem ale model niema rozłączanych połówek bo ma około 1m rozpiętości i najzwyczajniej niema sensu - zbędna masa i koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Przesadzasz Pawle jak dla mnie to jedynie troszkę inne rozwiąząnie mocowania silnika które tak naprawdę można wykonać już samodzielnie ,powiedzmy szczerze niewielka przeróbka wystarczy popatrzeć na modele z Axara maja naprawdę bardzo delikatna konstrukcje i jakoś zalecają do nich silniki spalinowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz Pawle jak dla mnie to jedynie troszkę inne rozwiąząnie mocowania silnika które tak naprawdę można wykonać już samodzielnie ,powiedzmy szczerze niewielka przeróbka wystarczy popatrzeć na modele z Axara maja naprawdę bardzo delikatna konstrukcje i jakoś zalecają do nich silniki spalinowe

Nie zapominajmy, że ten model ma metr rozpiętości - nawet najmniejszy axar jest większy. No ale nie ma co bić o to piany, każdy ma swoje zdanie i na tym proponuję zakończyć - Extrimy w sumie też latały na spalinie i dają radę, to pewnie i ten Ultimate dałby. Co kto lubi. Jak dla mnie jest za delikatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.