Skocz do zawartości

generowanie sygnału dyskretnego - mx-16


El Capitan

Rekomendowane odpowiedzi

witam !

 

moje pytanie dotyczy możliwości wygenerowania sygnału dyskretnego z aparatury GRAUPNER mx - 16. Co jest potrzebne żeby tego dokonać ? Sygnał jest potrzebny do załączenia autopilota. (mam na myśli sygnał binarny) na zasadzie włącz- wyłącz.

 

z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !

 

moje pytanie dotyczy możliwości wygenerowania sygnału dyskretnego z aparatury GRAUPNER mx - 16. Co jest potrzebne żeby tego dokonać ? Sygnał jest potrzebny do załączenia autopilota. (mam na myśli sygnał binarny) na zasadzie włącz- wyłącz.

 

z góry dziękuję za odpowiedź

Masz w Aparaturce przełącznik cyfrowy. Ten czarny guziczek z prawej strony antenki. Przypisujesz je do dowolnego kanału i masz:

działa-nie działa-działa-nie działa-działa-nie działa-działa-nie działa-działa-nie działa-działa-nie działa. :D

Nie mówiąc o tym, że pozostałe 6 przełączników może zrobić to samo... :twisted:

Może warto poczytać instrukcję? Wiem, że to całe 110stron, ale za to dużą czcionką i z obrazkami... :devil:

A jak chcesz jeszcze prościej, to pod taki kanał podpinasz wyłacznik RC. Przełącznik steruje wyłącznikiem działa - nie działa, a wyłącznik robi to samo z innym urządzeniem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.