Skocz do zawartości

wlew paliwa


ali1983

Rekomendowane odpowiedzi

Niczego nie brakuje. Do zewn ścianki modelu - w wycięty otwór - wkladasz środkowa część z twego linku. Od środka modelu dokręcasz pierścieniem tym pierwszym z lewej. Czyli jest to tylko wyprowadzenie przez model przewodu paliwowego. Przez tę część środkową wna fotce przechodzi wężyk tankowania, który korkujesz elementem tym po prawej "korkiem". Gdy zakorkujesz wężyk paliwowy - jest on przelotowy w tym oczku dokrecanym do modelu - wciskasz weżyk do modelu, a korek wciskasz w ten element. korek jest tak zbudowany że zamyka całosc od środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic w tym zestawie nie brakuje... Ten większy pierścień z nakrętką montujesz do kadłuba, wiadomo wiercisz otwór i od wnętrza kadłuba nakręcasz pierścień, wężyk przez to wszystko przechodzi i jest zatykany tym aluminiowym koreczkiem, musi być na tyle długi, by go wsuwać i wysuwać z kadłuba... to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, taki "automatyczny" wlew też posiadam ale to zupełnie co innego niż pokazałeś na fotce. Ten sklep posiada rownież ten "automatyczny". Swoją drogą zrezygnowałem z niego bo drobiny kurzu blokowały jego zaworek i paliwo sączyło sie ze zbiornika na zewnątrz modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Nastiku wlew paliwa mniej więcej taki jak w linku z pierwszego postu - i przysłali mi:

- nakrętkę do mocowania wlewu

- nakrętkę do mocowania wlewu

- zatyczkę do wężyka

 

Przysłali 2 nakrętki zamiast zasadniczego elementu tego wlewiku :) Nie zamierzam jednak robić boruty o 2,9 PLN - wszak bardziej mnie boli, że deska balsy z Modele.Sklep (4,5 PLN) przyszła połamana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ali1983 chciałeś pewnie kupić coś takiego:

Dołączona grafika

i poszedłeś po bandzie sugerując się niską ceną, w efekcie dostałeś coś co zupełnie nie było Ci potrzebne, a teraz chcesz to na siłę wykorzystać choć nawet nie wiesz jak...

Z drugiej strony nazwa sklepowa pozostawia wiele do życzenia:

Zawór tankujący dwukierunkowy MP-JET mały

chyba powinno być zawór do tankowania??

Wiem, wiem jak zwykle się czepiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak już pisałem kupiłeś chociaż nie potrzebowałeś....

W zasadzie to też wina opisu bo ja bym tego elementu wlewem paliwa nie nazwał, a jedynie przepustem dla wężyka paliwowego, z zaślepką.

Ale teraz będziesz miał modelik o bardziej profesjonalnym wyglądzie bo diabeł tkwi w szczegółach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.