Skocz do zawartości

Mustang(i)


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

ten jest boski

Fastback :). Bullit - w tym filmie jest pokazany boski wyscig. Mustang vs Buick :). Taka maszynka fajna sprawa :). W sumie sam samochód nie jest drogi - troche gorzej wygląda utrzymanie... :)

O... tutaj jest link do poscigu ;)http://www.youtube.com/watch?v=Z-7IEPTAoTg

W sumie mógłbym sie przeprowadzic do stanów tylko z powodu tych maszyn... :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Fastback :). Bullit - w tym filmie jest pokazany boski wyscig. Mustang vs Buick :). Taka maszynka fajna sprawa :). W sumie sam samochód nie jest drogi - troche gorzej wygląda utrzymanie... :)

Nie wyścig, a pościg i nie Buick (skąd ten pomysł?!) tylko Dodge Charger.

 

Mi Camaro nieco się przejadł (jeżdżę nim od 6 lat) i zastanawiam się nad zmianą na coś takiego:

http://members.cox.net/gtavehicles/RLC/Sabre-1970BuickSkylark.jpg

(lub Chevy Chevelle z podobnych lat).

Niestety najprawdopodobniej czeka mnie ściąganie z USA jeśli się już zdecyduję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, Tak - wiem że pościg, w ostatnim zdaniu już poprawnie napisalem... ;). A co do Buicka, zawsze bylem święcie przekonany, że to własnie on... - jak widać, zawsze sie myliłem :P.

No i jeszcze eleonora... :) Jedyną jaką widzialem na ebay'u była za 700k $ :)

A Hot Rody Was interesują ? ;) Wiem że to już samochody z troche innej beczki, ale też świetne furacze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze temat sie rozkreca...

 

widzialem ostatnio eleanor shelby gt500 przerobiony z fastbacka za 189tys $ heh piekna maszynka 750KM i słynna czerwona gałka "Go baby Go"

no i spalanie oczywiscie na poziomie 40L XD

 

mnie się podobaja wszelkiej masci mustangi, camaro, chevelle, i stare C3 oczywiscie corvette, dodge charger i challenger i plymouth CUDA czyli wiekszosc klasykow amerykanskiej motoryzacji ale najbardzie koniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekawy jak by taki mustang zachowywałby się z instalaja nitro(która zawsze mnie interesowała i intrygowała), wtedy z pod świateł to byłby prawdziwy ogień :twisted: spalanie choć i tak duże to jeszcze wzrasta , a moc nawet 30-40%(zależne od wielu parametrów) , ale poczuć tą moc: bezcenne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, po co kaleczyć tak klasyczne konstrukcje wioskowym tjuningiem rodem z Biedronki... jakieś spojlery, ogień z pierdzącej rury, która jedynie hałasuje i nic z tego nie wynika, elementy wnętrza pasujące jak pięść do nosa... :shock: . Jestem jeszcze w stanie zrozumieć dyskretny tuning mechaniczny (podniesienie mocy, zmiana trakcji), choć sam bym zapewne tego nie robił. Ale reszta ? Po co? Niech te piękne samochody wyglądają jak najwierniej!

Tylko nie piszcie, że do ścigania się spod świateł, bo 3/4 tak "tjuningowanych" rzęchów robię jak chcę współczesnym fabrycznym samochodem o niewygórowanych osiągach. Rekordzistą był pacjent w Leonie, któremu wywaliło elementy silnika przez maskę - miał chyba krótszą jedynkę i nie zmieniał biegu, żeby nie stracić dystansu. Poza tym co to za durna moda na ściganie się w ruchu ulicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. mi bardzo podoba się Camaro rocznik 09 oraz Mustang 08-09

koszt Camoro z 2009 to 160 000zł więc niby nie tak tragicznie (jeszcze zależy dla kogo...)

jeżeli chodzi o coś tańszego ale równie pięknego i drapieżnego to wygrywa Mustang z 2008

 

Zobaczcie sami :D

CAMARO http://www.allegro.pl/item720547082_chevrolet_camaro_lt_coupe_v6.html

MUSTANG http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4616493

 

co do spalania. coś za coś. niższe spalanie, mniejsza moc, mniejsza satysfakcja

Jedyny + to cięższy portfel :)

 

Rafałowi rodzice obiecali prawko i mx-3. Mi powiedzieli że prawko mam zrobić sobie sam (nie wiem jak to będzie bo w marcu idę na kurs pilota turystycznego co też kosztuje nie małe pieniądze) a samochód oni mi kupią. Jaki :?: Tego jeszcze nie wiem. jako że mój tato jest wiernym "fanem" VW (jeździ T4 a pod koniec roku planuje kupić T5) pewnie kupią mi Golfa 5 http://www.allegro.pl/item719154445_niepowtarzalny_golf_v_2_0_gti_200km.html

 

Pożyjemy zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to tego co napisał Ładziak to się zgodze, ludzie przerabiają tłumiki w autach przez co robią masę hałasu a wcale nie są szybsze i ten wiejski tuning, niepasujące do siebie elementy i obniżone zawieszenie dla szpanu

ale jeżeli przejedzie obok nas

takie autko z typowym dzwiękiem silnika dla muscle car'ów to naprawdę bierze zazdrość i jest co podziwiać :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, po co kaleczyć tak klasyczne konstrukcje wioskowym tjuningiem rodem z Biedronki... jakieś spojlery, ogień z pierdzącej rury, która jedynie hałasuje i nic z tego nie wynika, elementy wnętrza pasujące jak pięść do nosa... :shock: .

Tu się zgadzam.

 

Jestem jeszcze w stanie zrozumieć dyskretny tuning mechaniczny (podniesienie mocy, zmiana trakcji), choć sam bym zapewne tego nie robił. Ale reszta ? Po co? Niech te piękne samochody wyglądają jak najwierniej!

A tu nie do końca. Moje auto wygląda jak fabryczne bo też jestem zwolennikiem oryginału, ale nie jeździ jak fabryczne. I to nie dlatego, że uparłem się na jakiś tuning. Poza celowym usztywnieniem nadwozia (niestety, szerokie, płaskie nadwozia samonośne tych aut nienajlepiej spisują się na polskich drogach) ulepszam je stopniowo - mogłem wymienić tłumik oryginalny który przerdzewiał na oryginalny zamiennik za 1000zł, ale wolałem zamiennik za 300zł, który poprawił osiągi a jednocześnie poprawił brzmienie auta... W mechaniźmie różnicowym mogłem zastosować oryginalny zamiennik szpery - użyłem niewiele droższej ale dużo wytrzymalszej alternatywy. Itd itd itd.

 

robię jak chcę współczesnym fabrycznym samochodem

Poza tym co to za durna moda na ściganie się w ruchu ulicznym.

Ty mi to powiedz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECO, taniej ściągnąć mustanga gt500 ze stanów niż kupować u nas w kraju. W czasie kryzysu kolega skorzystał z promocji Forda gdzie mustang GT500 kosztowal 32 tys dolarów i gratisowo dostawałeś... drugiego forda focusa z 300 konnym silnikiem :D I teraz ma dwie bryki :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak dzis zlot tunningowcow i male rajdziki po krancowce autobusowej (w tym czasie zamknietej - w Lodzi kolo cmentarza na widzewie )

Kolega z podjechal starym golfem 1.8 - wygladal jakby mial sie rozpasc (tylko wygladal :twisted: ) sportowe zawieszenie, hamulce, silnik, skrzynia fotele i wyprute zbedne graty ze srodka :P

Wszyscy mieli z niego polewke - do czasu kiedy objechal kilku jak chcial - pogasili swoje swietlowki i grzecznie sie rozjechali do domow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECO, taniej ściągnąć mustanga gt500 ze stanów niż kupować u nas w kraju. W czasie kryzysu kolega skorzystał z promocji Forda gdzie mustang GT500 kosztowal 32 tys dolarów i gratisowo dostawałeś... drugiego forda focusa z 300 konnym silnikiem :D I teraz ma dwie bryki :lol::lol::lol::lol:

:shock: :shock: :shock: Bez komentarza :twisted:

 

PS: Waylander to ta 500-setka :?:

 

Dołączona grafika

 

czy może ta starsza :?:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rafałowi rodzice obiecali prawko i mx-3. Mi powiedzieli że prawko mam zrobić sobie sam (nie wiem jak to będzie bo w marcu idę na kurs pilota turystycznego co też kosztuje nie małe pieniądze) a samochód oni mi kupią. Jaki :?: Tego jeszcze nie wiem. jako że mój tato jest wiernym "fanem" VW (jeździ T4 a pod koniec roku planuje kupić T5) pewnie kupią mi Golfa 5 http://www.allegro.pl/item719154445_niepowtarzalny_golf_v_2_0_gti_200km.html

 

Pożyjemy zobaczymy :wink:

XD Robertowi :D jak już

 

golfik fajny ale moich rodzicow nie bedzie stac na takiego ) teraz jeździmy oplem astra 1,8 116km to ta wersja na 100 rocznice opla ( wyprodukowano 100 egzemplarzy) wiec wybralem se taniutkiego mx-3

 

a na mustanga , ktorego na bank kupie choćbym mial chodzic z dlugą brodą siwą , zapracuje se sam...

 

to drugie zdjęcie mam na nk i chyba kiedys pojde gdzies do druku wielkoformatowego i kaze wydrukowac na formacie A0 i powiesze se na ścianie... it's beatifull , nie żadne porche czy ferrari

 

a tak wogole to dawajcie zdjęcia , jeśli ktos ma taki samochod albo znajomy ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.