Skocz do zawartości

Mustang(i)


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

wcinam sie po czasie

ale prosze i to bardzo prosze

nie piszcie tu glupot ze V8 ,5,7 l pali 11 litrow

a jezeli tyle pali to z przepasci

Mialem ,jezdzilem V8 WIEM ILE TO PALI!!!!!!

Mialem jezdzilem jak kolega gdzies wczesniej napisal

Blazer V6 4,3l Vortec tez wiecej spalal

No chyba ze moja noga nie taka ,ale preferuje jazde turystyczna

Teraz mam roverka w dieslu i to pali faktycznie ponizej :mrgreen:

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A czasem w pracy jezdzilem Suburbanem tez V8 normalne spalanie to 25-30 l

Wiec prosze NIE PISAC BZDETOW

Ps.

Jeden kon zje wiadro owsa ,100 koni 80 wiader niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Auta które wymieniłeś są 'troszkę' cięższe jak i nieco mniej opływowe.

 

Moje V8 TPI 305cid po lekkim tuningu pali 11l w trasie (weryfikowane wielokrotnie, ostatnio na przeszło 1600km trasie na Pomorze Zachodnie i spowrotem), w mieście to oczywiście parę litrów więcej. I to z przełożeniem 3.42. Jak miałem przekładnię 2.73 to schodził do 10l.

Kumpla V8 TBI 305cid też w Camaro zszedł do 8,5l w trasie (przejechał się z Londynu do Krakowa, w dodatku pokonał trasę 'na raz' bez odpoczynku) :shock: przy czym on ma manualną skrzynię biegów. Koledzy jeżdżący 350-tkami TPI, LT1, LS1 wszyscy raportują spalanie rzędu 11l. Kolega jeżdżący El Camino z 350 TPI (oczywiście nieoryginalny motor) mówi o spalaniu 13l / 100km z autostradową przekładnią (ale to oczywiście większe i cięższe auto).

 

Nie wierzysz? W takim razie proponuję sprawdzić - zatankuję do pełna, przejedziemy się 100-150km, jeśli spalanie wyjdzie na poziomie tego co mówię - zwrócisz mi kasę za paliwo, jeśli nie - cóż, mój autorytet jeśli chodzi o auta amerykańskie legnie w gruzach ;]

 

PS.: Co do ilości koni oczywiście racja, ale to tylko kwestia tego jak się ich używa. Dwa takie same auta - jedno z V6 a drugie z V8 rozpędzające się w ten sam sposób i jadące z tą samą prędkością spalą praktycznie tyle samo. Różnice w wadze aut pomijalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V8 mialem w Caprice a to juz tylko osobowka :oops:

Trasa Londyn - Rybnik to 16 godzin do Krakowa moze 1,5 godz wiecej ale mysle ze godzina bylo by OK- to Norma nie wiem gdzie chcesz szukac odpoczynku chyba Na tankowanie i "lanie" :wink: Ale wyjazd wieczorem ,tunel, tranzytowka W-E, a jak oczka zaczynaja bolec to juz jasno i po gazie sie daje :rotfl: A jezdze z zona i dwulatkiem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

o kurde dzięki

 

szkoda ze nie mozna pomogl dac :P:D:D:D

 

widze ze gt 4.6 v8 :D rocznik pewnie kolo 2006 :D

 

i do tego saleen

 

 

opowiadaj co i jak z nim :) rozumiem ze do was do naprawy go zawieźli ?:P 8)

 

jesli jeszcze tam stoi to mozesz sie zapytac własciciela czy nalezy do Mustangklubu :P

 

p.s. jak kiedys sciagne rozbitego Stanga to będe wiedział gdzie z nim przykechac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2008/2009, własciciel nie nalezy do Mustangklubu. Lubi rasowe auta i jest znajomym mojego ojca (ma mi. Hammera H2, Porshe 911 GT).

Taka ciekawostka. Nie da się go odpalic na biegu (ze wcisniętym sprzegłem), trzewa na luzie.

Akorat ten model jest w full wersji, tzn. w srodku skora i aluminium a na zewnątrz oryginalne felgi i błotniki z laminatu (z tkaniny szklanej a nie z maty!). Silnik jest piękny i swieci sie jak psu j..a na wiosne. Dozo chromu. Niestety nir mam zdjęcia a własciciej zabrał wczoraj auto do Niemiec, do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.