Skocz do zawartości

Regulator Tower Pro- Nówka i już coś w nim nie łączy


GregorianR

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem go na allegro i na tej aukcji nie pisze nic o gwarancji, spróbuje go naprawić mam nadzieje że się da!!!

 

 

No i doszedłem odlutował się 1 z trzech kabelków które sie podłącza do odbiornika. Kamień z serca :D ale już musiałem odciąć owiewke kabiny w moim nowym depronowcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Przemku, ja kupiłem dwa lata temu regler 3-f ESC 25A (chińczyk) i działa bez zarzutu.Nie twierdzę że jest najlepszy na świecie, ale nie stać mnie było na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze trzeba kupować markowe rzeczy

A co zrobić, jak ktoś nie chce mieć rzeczy po Marku :?

 

Gdybyś napisał, że ze względów bezpieczeństwa trzeba używać sprzętu z certyfikatami, zgodnego z przepisami i coś w tym stylu, to rozumiem.

Ale zabronisz komuś "bycia modelarzem", bo kupuje sprzęt no name?

Kto decyduje co jest markowe, a co nie?

 

Jeszcze trochę i ktoś zaproponuje podział forum na działy dla tych co mają sprzęt markowy i tych innych, których nie stać, albo nie lubią przepłacać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że Przemek się trochę zapędził.

Po pierwsze to co Hubert powiedział.

Co to jest "markowe".

Dla Ciebie Przemek markowy produkt może okazać się dla mnie szajsem bo ja używam o 2 oczka droższy.

Druga sprawa .

Allegro.

Często sam tam kupowałem i powiem szczerze że już nie kupuję.

To co ma być piękne na obrazku ,potem okazuje się złomem.

Mam trenerka 1,6m . Miał być tylko uszkodzony na skrzydle, w realu okazało się że cały kadłub to galareta.

Więc zamiast wyskakiwać z takim tekstem to wytłumacz człowiekowi jak to naprawić.

Osobiście odradzam kupno okazji na Allegro.

Jest kilku sprzedawców sprawdzonych ,z którymi nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro z modelarstwa to kupiklem kiedys 8 serw micro conrada

moze to i szajs ale dzielnie mi sluza juz ponad 2 lata i tylko jedno wymielilem w mocnym krecie reszta sluzy mi do dzis w malych elektryczkach

tyle ze to aukcja przedstawiciela conrada na polske

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulator Tower Pro- Nówka i już coś w nim nie łączy

 

 

Modelarstwo nie jest dla ludzi którzy mają w zwyczaju ucieranie d.... szkłem...

Dlatego zawsze trzeba kupować markowe rzeczy...

 

nie wiem czemu się tak wywyższasz! jak narazie marki nie są mi aż tak potrzebne bo szkoda mi kasy zeby zaraz to zniszczyć (Ucze się dopiero latać) a jak tańsze to i mniej szkoda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam. Miałem podobny problem z regulatorem GUARD 15 - regiel robiony przez Chińczyków a pakowany przez czeską firmę MZK. Zrywał, szarpał, czasem silnik milczał całkiem. Rzecz okazała się banalna - goldy lutowane koszulką termokurczliwą!!! Dwa spośród trzech okazały sie lutowane na styk i trzymała je tylko koszulka. Wszystkie luty bez topnika. Czasami warto " pójść po kabelkach" i kłopot z głowy.

Nawet w markowym TMM lutowałem kabelki sygnałowe i mocowałem potem kroplą żywicy, bo są to dość newralgiczne miejsca.

W temacie podcierania - Przemku, skąd u Ciebie takie kompleksy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że udało Ci się naprawić regulator. Jeżeli kupujesz przez internet (sklep, aukcja) pamiętaj że masz prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów w ciągu 10 dni od daty zakupu i wbrew pozorom masa już sklepów internetowych respektuje to prawo bez problemów. (sklep jest zobowiązany podać taką informację lecz z tym bywa różnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Miałem podobny problem z regulatorem Tower Pro . Po szukaniu kreta regulator raz pracował a raz nie ( na pytce pęknięta ścieżka ). A zgrozo zobaczyłem BEC zrobiony na stabilizatorach 7805 szt 4 na oddzielnej płytce i ogromna wada tych regulatorów brak wyłącznika . Zrobiłem BEC na Low drop i dorobiłem wyłącznik na tranzystorze fet kanał P .Rozwiązałem to tak ze wyprowadziłem dwa męskie piny . Po zwarciu pinów regler jest wyłączony a jak są rozwarte to pracuje . Czyli jak nie potrzebuje wyłacznika to zostawiam wolne a jak potrzebny to podłączam wyłącznik zwierający .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.