Skocz do zawartości

Pakiet padl?


KYK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewien problem odnosnie pakietu NI-MH 4.8V 180mA przelezal pare miesiecy i teraz naladowalem go jak zwykle ale prawie wogole sie nie naladowal Smigla od samolotu po minucie ledwo co się kreca a na max obrotach moze dawać z 20 sekund. nie wiem w czym jest problem i jak go rozwiązać więc proszę o pomoc. Pakiet jest przeznaczony do szybkiego ładowania gdzies ok 5 minut kiedys wystarczalo. Podłaczylem go zeby sie naladowal pod 12V 100mA przez 45 minut i juz troche było lepiej bo na jako takich obrotach smigla pokrecily się minute ale co to jest... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zamrazalnika - jak masz torbe to uzyj.

Ja wkladalem naladowane bardziej lub mniej ;) - chociaz w przypadku Lipo to zdecydowanie naladowane - jak sie zziebia to moze im napiecie spasc, a ponizej 3.0V to niezdrowo.

Na 3 pakiety 2 odzyly - niestety ten na ktorym mi zalezalo 700mah od Futaby - nie bardzo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie o torebce foliowej.

Ups..

Aby cos nie polecialo na zamrozone czesci kurczaka - ja kladlem na tacke - torebka zwykla tez pewnie da rade.

Wrzucalem na kilka godzin - po czym zapominalem i po kilku dniach wyciagalem :P

Po wyciagnieciu naturalnie naladowac - ja czekalem chwile, az oddtaja - malym pradem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ppompka - masz jeden "zdrowy"pakiet. W jakim celu chcesz go trzymać w lodówce? Myślisz, że cudownie skoczy mu wydajnosć o 69,7% Rozumiem, że w lodówce niektórzy trzymają pakiety albo gdy na dłuższy czas przestają latać albo gdy mają ich więcej i w ten sposób przechowują. U ciebie nie widzę żadnego sensownego celu takiego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.