Skocz do zawartości

Piknik modelarski Puławy 19-20 wrzesień 2009


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym serdecznie zaprosić kolegów z okolic i nie tylko na organizowany 1 piknik modelarski na naszym lotnisku w Niebrzegowie.

 

Impreza o ile pogoda dopisze odbędzie się w dniach 19-20 wrzesień 2009

 

W tej chwili możemy zapewnić kawałek pasa do latania , trochę grillowania , w niedziele ciepłe danie , pewnie bigos oraz napoje gorące (kawa i herbata ) i dobrą zabawę.

Miejsca do latania jest dość zarówno dla małych jak i tych największych modeli.

 

Wszystkich kolegów modelarzy serdecznie zapraszam.

 

Mapka lotniska:

 

Mapka lotniska

 

Dojazd przez Puławy , pózniej na Dęblin /Gołąb i w Gołębiu skręt w prawo na Niebrzegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według wszelkich prognoz ma być ładna pogoda.

 

Przyjazd potwierdzili już koledzy z Dęblina, Kraśnika, Lubartowa, Pionek i Radzynia.

koledzy z Lublina mają w sobotę zawody i jeśli uda im się wrócić z wyjazdu w sobotę to obiecali w niedzielę się pojawić.

 

Przygotowania idą pełną parą.

 

Dla szukających bazy noclegowej w okolicy to podaje link do trzech tanich miejsc:

 

http://www.eholiday.pl/noclegi-ul4108.html najtańsze ale tylko grupowe w Puławach

 

http://meteor.turystyka.pl/autobimot-pulawy,pulawy.html też Puławy ale pokoje 2 osobowe no i niewiele drożej.

 

i od strony Dęblina (chyba najniżej )

http://meteor.turystyka.pl/autobimot-pulawy,pulawy.html

 

Wszystkich chętnych gorąco zapraszam,

W imieniu modelarzy z lotniska Niebrzegów, wszystkich chętnych gorąco zapraszam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem serdecznie podziękować za super spędzone dwa dni.Wylatałem 5 litrów paliwa i bawiłem się świetnie. Jedzonko było pycha,ciasto domowe dowożone przez żonę Tomasza-rewelecja. Noc makabrycznie zimna :lol: . Koledzy jak zwykle dopisali,obeszło się bez gonienia kretów. Liczę,że w przyszłym roku impreza będzie dwa a może nawet trzy razy większa. Ja się zapisuję na 200%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako pierwszy DZIĘKUJĘ wszystkim którzy pojawili się na naszym pierwszym Pikniku, DZIĘKI że sprawiliście że ta impreza była wspaniała bo bez was byłaby niczym.

Ja bawiłem się świetnie, liczę że w przyszłym roku znów spotkamy się w Niebrzegowie na II pikniku.

Tomku TY 5 litrów a ja 5 setek zdjęć. :P

Pozdrawiam Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim przybyłym gościom, zarówno modelarzom jak i kibicującym, serdecznie dziękuję za odwiedzenie naszego I PIKNIKU MODELARSKIEGO W NIEBRZEGOWIE. :D

Ale także chciałbym podziękować kolegom, którzy razem ze mną , współnymi siłami przygotowali tą imptrezę.

Spisali się na 110%!

Wszyscy którzy nie dotarli , niechg żałują, ale zapraszamy z rok, jednak z powodu 2 dniowej imprezy ustalimy termin na cieplejszy okres .

Pewnie w okolicachg końca czerwca , początku lipca.

 

Łacznie na oko licząc, mimo braku jakich kolwiek zaproszeń, przez lotnisko przewineło się jakieś 150-200 osób widowni, tylko licząc niedziele.

Przy okazji tej imprezy odbyły się lot szkoleniowe paralotniowe oraz zawitali krosowcy na swoich rumakach.

My podziwialimy ich ,a oni nas, było na co popatrzeć.

Zaś może mało kto zauważył , ale w sobotę trenowali też judocy (albo karatecy) . Tez bardzo widowiskowo.

W sumie impreza pozapinała się bardzo fajnie , jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję za przybycie w imieniu swoim jaki i kolegów modelarzy z " lotniska Niebrzegów".

 

 

Już teraz serdecznie zapraszam na II Piknik Modelarski w Niebrzegowie. 8)

 

P.S.

Jak tylko dotrą zdjęcia to je wstawie.

Może też ktoś z robiących zdjęcia wstawi je przedemną.

 

P.S.2

Cieszę się , że wszystkie modele przyjechały i odjechały w takim samym stanie , a koledzy wylatali się do bólu.

 

P.S.3

Mamy obiecane , że na przyszły piknik płyta lotniska ma byc gładka jak :ass: niemowlaka i 3 razy większa.

 

P.S.4

Będzie się za rok działo .

Już my tu wspólnie o to zadbamy . :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością przyłączam się do pochwał dla Organizatorów.

 

Bardzo udana impreza, wspaniała pogoda, zadowoleni uczestnicy, czego więcej potrzeba?

 

Bardzo istotnym plusem imprezy była spora grupa widzów nie tylko z braci zakręconych śmigiełkiem ale po prostu "z ulicy". Doskonała propagacja naszego hobby.

 

Prosimy o powtorkę.

 

Tomek

 

p.s. tu kilka zdjęć z niedzieli w tym trochę z dalszej perspektywy

http://picasaweb.google.com/tombrzus/Piknikmodelarskik_pulaw?authkey=Gv1sRgCOjyhfCM9oC_Lw#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tombrzus

Twoja wizyta mnie totalnie zaskoczyła.

Bardzo mi miło było Cię poznać osobiście.

No i te 2 modeliki niekierowane. :D

Bardzo fajne i grzeczne dzieciaki.

 

Oczywiście w przyszłym roku zapraszam serdecznie. 8)

 

 

P.S.

Przyszły zdjęcia z imprezy , postaram się niedługo je wstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja biję się w pierś, że nie pojechałem. Ale prawdę mówiąc, nie mogłem (przymus dodatkowej nauki...). No ale trudno. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę, kto wie, może nie jako widz... 8) .

 

Jeszcze raz gratuluję organizatorom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane fotki, tyle na razie dostałem :D

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Co ciekawe w godzinie szczytu cały parking do ogniska był zasłany pojazdami i już mieliśmy trochę stresa , co będzie jesli pojawią się następni widzowie.

Całe szczęście , że zupa nie wykipiała i wszyscy się zmieścili :D

 

W przyszłym roku zamierzamy ogłosić impreze w lokalnych mediach , więc i samą imprezę musimy lepiej przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na piknik wybrałem się bez modeli gdyż razem z synem latamy na uwięzi i z tego powodu potrzebujemy trochę innych wymiarów lotniska, ale na miejscu okazało się że starczyłoby i dla nas. Może w przyszłym roku uda nam się wziąć udział bo formuła pikniku pewnie jest otwarta na różne latające obiekty. Pochwały za organizację i dorzucam kilka fotek.

 

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.