Skocz do zawartości

stare motorki identyfikacja


Mariusz S.A.U.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam w mojej małej kolekcji starych motorków 2 egzemparze których nie mogę rozszyfrować, jeśli ktoś wie "co one za jedne" był bym wdzięczny.

 

Samozapłon 0,5 ccm ( Bambino ?)

silnik napewno europejski (gwinty metryczne)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

żarowy o poj ok. 5 ccm ciekawa konstrukcja, tłok z wyrafinowanym deflektorem, , rozrząd dyskiem, silnik europejski.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Link do całej kolekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

"Trochę" odgrzebuje temat ;) Dzięki koledze z forum stałem się szczęśliwym posiadaczem Veteroka :) z tym że mój egzemplarz różni się od tego wyżej śrubą kompresyjną. Czy moja jest oryginalna bo to inna wersja czy raczej została dopasowana z jakiegoś innego silniczka?

post-825-0-94481800-1357414291_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie , tez mam tego "wietieroka" ale do dzisiaj nie potrafie sie z ta nazwa zgodzic bo wiesz jak wygladaly te Wietieroki 1,5 ccm z lat 70-tych -te czarne z zoltymi glowicami ...no chyba ze w pozniejszych czasach wyprodukowano te inna wersje ktora ni w zab nie jest podobna do tej starej ...jedno co maja wspolne to to ze oba to "samopaly"...

Ta "5" -ka przypomina MVVS-a 5,6 z 1969...jeszcze jakbys pokazal tyl to moglbym to potwierdzic(Ksiazka Linka i Kafki- strona 73)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.