Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

I za co te podwyżki co roku dla nauczycieli?? (bezczelne pytanie retoryczne :P ) Bo takich "kwiatkow" jest niestety coraz wiecej, nie tylko na naszym forum. W internecie to wręcz plaga, pomimo automatycznej kontroli pisowni itp.

Kiedyś, kiedy na naszym forum zasugerowalem (taktownie, bez uszczypliwwości) mlodemu akurat autorowi takiego "kwiatuszka", że troszeczkę się rozminął z ortografią i mógłby naprawić kłujący w oczy błąd, zostałem obsobaczony przez niektorych kolegów "że się czepiam". hm.. :huh:

A ja myślę, że trzeba zwracać uwagę wszędzie i zawsze, ale bez zgryźliwości, bo nie chodzi przecież o "dokopanie" autorowi, ale o poprawną polszczyznę dla nas wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za co te podwyżki co roku dla nauczycieli?? (bezczelne pytanie retoryczne :P ) Bo takich "kwiatkow" jest niestety coraz wiecej, nie tylko na naszym forum. W internecie to wręcz plaga, pomimo automatycznej kontroli pisowni itp.

Kiedyś, kiedy na naszym forum zasugerowalem (taktownie, bez uszczypliwwości) mlodemu akurat autorowi takiego "kwiatuszka", że troszeczkę się rozminął z ortografią i mógłby naprawić kłójący w oczy błąd, zostałem obsobaczony przez niektorych kolegów "że się czepiam". hm.. :huh:

A ja myślę, że trzeba zwracać uwagę wszędzie i zawsze, ale bez zgryźliwości, bo nie chodzi przecież o "dokopanie" autorowi, ale o poprawną polszczyznę dla nas wszystkich...

 

To nie wina nauczycieli, tylko leniwych uczniów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można znaleźć kogoś naiwnego, kto za tyle kupi.

Kilka miesięcy temu na allegro była książka "Mała encyklopedia lotnictwa" aukcja od 5 zł , więc dałem maks 10 zł i wziołem udział w licytacji,

po dwóch dniach okazało się, że osoba która wygrała zaoferowała 160 zł.

Tego samego dnia kupiłem taką książkę na allegro od innej osoby za 9,90 zł. :) pus 6 zł za przesyłkę.

Do teraz zastanawiam się czy ktoś przypadkiem specjalnie nie podbijał ceny chociaż walczyło o tą pozycję trzy osoby, a może tylko trzy konta .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik nie jest fabrycznie nowy - ślady na głowicy wskazują że był używany do tego nie kompletny , śruby na kapie skrzyni korbowej są uszkodzone a pomazanie korpusu srebrzanką chyba tylko w celu zakrycia brudu . Kompletny w lepszym stanie poszedł ostatnio za 150pln

 

Swoją drogą Panowie i Panie allegro udostępniło funkcję pt: zgłoś naruszenie zasad . Kilka zgłoszeń o nieuczciwym opisie i aukcja leci - sprawdzone na innym tematycznie forum ( akurat nie modelarskim ale myślę że i tu zadziała)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/samolot-zdalnie-sterowany-rc-jaguar-i2577558041.html

czyli jak ze szczeniaka zrobić jaguara...

Mocno zaciekawiła mnie informacja, że zablokowane lotki od razu ułatwiają życie pilotowi ...

 

"Czterokanałowa aparatura oraz zamontowany na silniku przekładnia zwiększa moc i poprawia osiągi."

 

Fascynujące...Jak to aparatura poprawia osiągi, nono...z sześciokanałową, to strach pomyśleć, co mogłoby być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.