Skocz do zawartości

Problem ze zmyciem markera z EPP :(


Stoko90

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomózcie mi nie wiem czym zmyc czarnego mazaka do płyt CD z kadłuba , chce biały kadłub a na górze mam czarny kwadrat namalowany markerem do płyt CD i chce to zmyć czym to zmyć ( woda z mydłem ze nie wiele pomaga chyba ze trzeba czyscic cały dzień ) , próbowałem tez papierem sciernym scierać EPP nie zabardzo chce to zejsc ;/ poradzcie mi cos bo mnie krew zaleje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich tworzyw markery zmywają sie doskonale spirytusem etylowym. Myśle, ze jak dobrze bedziesz wypłukiwał i pocierał w porach pędzelkiem to wyczyścisz. Najtańszy spirytus to denaturat. pozdr

No wiesz? Cenny dar natury marnować na jakiś flamaster? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhyh no właśnie chodzi mi o wygląd kwadratu na modelu, bo coś czuję, że szanowny autor wątku za bardzo traci czas na żalenie się na tenże kwadrat (którego w locie zapewne i tak nie widać) i rozkminianie sposobów na jego usunięcie, zamiast latać korzystając ze znakomitej pogody - no chyba że przeznaczeniem tego modelu jest eksponowanie go w gablotce ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie skąd ten kwadrat się tam wziął???

Czy aby nie jest autorstwa fundatora tego tematu :D

Tak, tak - w innym wątku chyba pisał, że postanowił w ten sposób zamaskować kawałek EPP wklejony celem naprawy modelu...

 

Cóż - trzeba myśleć co się robi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.