Skocz do zawartości

Przywracanie systemu - jak wyłączyć?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

 

Posiadam Windows XP Home Edition. Złapałem pewien syf, na który Norton Internet Security nie zdążył zareagować (chyba). Syf ów to Packed.Generic.244:

http://securityresponse.symantec.com/security_response/writeup.jsp?docid=2009-082402-1233-99

 

Żeby to usunąć trzeba wyłączyć przywracanie systemu (tak piszą w pomocy na stronie Nortona). Wchodzę więc do Właściwości "mojego komputera" i zakładka "Przywracanie systemu". Ku mojemu zaskoczeniu checkbox "Wyłącz przywracanie systemu (wyłączone przez zasady grupy)" jest nieaktywne.

 

Nie wiem jak pozbyć się tego świństwa, ma ktoś jakiś pomysł? Dla młodych rześkich umysłów: format nie wchodzi w grę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mój komputer prywatny ;) Gdyby był służbowy - to bym się nie przejmował (chyba, bo jeszcze takiego nie miałem :D ).

 

Zapuszczę ComboFixa, jak tylko znajdę chwilę czasu, znam ten program i wiem na co go stać, poza tym wiem jak go używać. Gdyby to nie pomogło, zastosuję wasze inne rady ;)

 

Dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.