japim Posted October 1, 2009 Posted October 1, 2009 Był pomysł rozegrania zawodów ESA w Warszawie (porozmawiam jeszcze z Miszczem czy to będą pierwsze zawody zaliczane do pucharu ESA w sezonie 2009/2010). Mam pozytywną odpowiedź od OSIR Ursus: proponowany termin 10.10.2009 na bocznym boisku o wymiarach 100 x 65. Ze wszystkich stron obsadzone wysokimi topolami. Dlaczego na bocznym? Bo o 15 jest mecz na boisku głównym z czym może się także wiązać utrudniony dostęp do parkingu. Natomiast tydzień później tj 17.10.2009 jest możliwość rozegrania zawodów na głównym boisku. Boisko boczne: http://www.zumi.pl/namapie.html?&long=20.888024&lat=52.1849492&type=2&scale=1a&svActive=false Stadion główny: http://www.zumi.pl/namapie.html?&long=20.889602&lat=52.1855212&type=2&scale=1a&svActive=false Dostałem też odpowiedź od kolegów z Parzniewa - byłaby konieczność sfinansowania jednego koszenia (120 zl). Tryb zawodów: winner takes it all (zgarnia cale wpisowe - koszty - np koszenie) + dyplomy (for fun), ewentualnie jakaś jedna główna wygrana + dyplomy. Co Wy na to? Prośba aby przedyskutować możliwy termin 10.10 lub 17.10. Zgłoszenia jak zwykle: pjak2000 na o2.pl z podaniem: Imie, Nazwisko, Nr kanału, Typ modelu. Wpisowe 15 zł. Rozpoczęcie zawodów o 10, start pierwszej kolejki o 10:30. Liczba lotów: 3 kolejki + finał (zależnie od pogody) Jak tylko będę miał potwierdzenie większości zawodników, który termin jest lepszy, to dam info do TVN Warszawa i na innych forach. Regulamin: http://www.aircombat.pl/ACES/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=80 EDIT: Termin ustalony na 17.10.2009. Dyskusja i ewentualne zgłoszenia tutaj: http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=227720#227720 O głosowanie proszę jednak osoby, które fizycznie będą w stanie wziąć udział w zawodach, żeby oddać realia problemu. Inaczej to nie ma sensu.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.