Skocz do zawartości

Jak szybko sprzedać model?


From_heaven

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście na allegro, byle wcześniej zadbać o dobrą prezentację modelu na zdjęciu:

 

http://3.bp.blogspot.com/_68whCucLTcE/SqlJ5-J0-BI/AAAAAAAADNs/m4Epl9XCrjE/s1600-h/731664957.jpg

 

A tutaj więcej takich perełek:

http://aaaby-sprzedac.blogspot.com/search?updated-max=2009-09-21T13%3A00%3A00%2B02%3A00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ktoś kiedyś powiedział, że zrobienie zdjęcia to pikuś. Jak widać to przynajmniej PAN Pikuś.

Od czasu jak na rynku pojawiły się aparaty fotograficzne tzw. automatyczne (początkowo na kliszę fotograficzną, teraz cyfrówki), to żałuję że Darwin nie żyje w czasach obecnych. Ileż by dzięki zdjęciom znalazł swoich brakujących ogniw.

Rozumiem, że nie każdy ma atelier czy program komputerowy do obróbki zdjęć ale... aparat fotograficzny i sztuka robienia zdjęć, jak widać, jest jak Media Markt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą aukcję z Allegro jakiś czas temu widziałem - w sumie to nie można stwierdzić czy modelka naga czy ubrana np. w t-shirt i shorty, tak czy inaczej sympatyczne zdjęcie hehe.

 

Witam

(...)

Rozumiem, że nie każdy ma atelier czy program komputerowy do obróbki zdjęć ale... aparat fotograficzny i sztuka robienia zdjęć, jak widać, jest jak Media Markt...

No widzisz... tak kliknęło mi się na Twoją stronę WWW jakiś czas temu i myślę, że mając na względzie jak ona się prezentuje - powinieneś być nader ostrożny w tak ostrym ocenianiu 'dzieł' innych osób (a tym bardziej tychże osób!).

 

Tylko bez urazy - oceniam stricte techniczne wykonanie strony (no co tu dużo mówić - TRAGEDIA - niestety do tego potrzebny równie duży zmysł 'plastyczny' jak i umiejętności techniczne co przy robieniu zdjęć), a nie zawartość, która jest w porządku!

Jak widać nie wszystkim Bozia talenty w każdej dziedzinie dała, więc może nie jedź innym od idiotów czy brakujących ogniw, bo ktoś inny wchodząc np. właśnie na tą stronę może napisać analogicznie o Tobie. A ze stroną mogę w razie czego pomóc, bo na domiar złego widzę, że robiona w Wordzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Air no faktycznie nie wszystkim Bozia dała talent do wszystkiego. Przyznam, że zdjęcie modelu trzymanego przez kobietę (czy to topless, czy nie - nie istotne) od strony pomysłowości jest OK i tego się nie czepiam. Bardziej irytujące są zdjęcia z drugiego linku tzw. perełki. Mnie akurat ominęła przyjemność posiadania uzdolnień plastycznych. Niestety autorom zdjęć prezentowanych w aukcjach zabrakło również zmysłu estetyki, a takowy nie wymaga uzdolnień. Bardziej przemawia to za bałaganiarstwem i niechlujstwem (zwłaszcza w kontekście z dodanym do nich opisem) jak za brakiem talentów.

Faktycznie stronę robiłem w word'zie. Pierwsza jej wersja była napisana w HTML'u. Przygotowywałem ją rownież w PHP ale jakoś zabrakło chęci do dalszej zabawy. Dlatego postanowiłem ją pozostawić w takiej wersji w jakiej jest , jak sklecić jakiegoś knota (lepiej wygląda estetycznie i poprawnie sklejona Jaskółka F1A jak upstrzona, niestarannie sklecona makieta). Ostatecznie jest to strona informacyjna, która taką rolę spełnia i pomimo tego, że jest stworzona w najprostszy z możliwych sposobów nie można jej zarzucić braku estetyki (podobnie zdjęciom na niej zamieszczanym). To, że nie ma bajerów... Nie jedna gazeta drukowana na szarym papierze, czarno-białą czcionką posiada zdecydowanie ciekawszą i bardziej interesującą zawartość merytoryczną jak jakaś kolorowa rozkładówka drukowana na papierze kredowym. Od autorów tamtych zdjęć nie wymagam posiadania aparatu fotograficznego za dziesiątki tysięcy złotych (podobnie jak ode mnie znajomości biegłego posługiwania się specjalistycznymi programami do budowy stron www). Przyzwoite zdjęcie można zrobić aparatem marki Smiena czy popularnym niegdyś Zenit'em, choć ten drugi to już była wyższa półka.

 

P.S. Ewentualną dalszą pogawędkę proponuję przenieść na PW, gdyż odbiega ona od wątku postu i po co moderatorzy mają nas udekorować krawatką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.