Skocz do zawartości

[P] planów modelu eleltrycznego z balsy.


karolsefory

Rekomendowane odpowiedzi

zrób balonik i napełnij go helem :) kosz zrób z balsy, wystarczy połączyć 5 kawałków balsy i kilka sznurków. Zawsze możesz założyć ten silnik ale bez pakietu a i tak poleci i dość długo bedzie utrzymywał się w powietrzu. Mam nadzieje że pomogłem !

 

 

 

PS. poszukaj tematów o Guppy'im lub delta by Zbig !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przepraszam za źle zadane pytanie. Ale mnie jednak bardziej interesuje jakies latajace skrzydl. Szukałem planu na http://www.profili2.com/eng/default.htm I nie znalazłem. A więc może ktoś poda mi jakiś link do strony z planami takiego modelu do rozp ok 1m może być troche więcej ale nie za duży. Ważne żeby na planie było pokazane jak wyciąć żeberka a nie tak jak plan na profili że prawie nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To razem z przyjaciele google poszukaj zagi lub tzagi :twisted:

Może kolega tak samo jak Guppiego nie lubi Google? :twisted: Też na G.

Net jest pełny planów latadeł wszelkiej maści - trzeba tylko chcieć znaleźć. A najlepsza i tak jest własna inwencja, najwyżej trochę oparta na gotowych rozwiązaniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem oczywiście odpowiadało by mi gdyby było na planie żeberka a tam ich nie było był tylko zarys modelu.

Ale piszesz o planie, który ja przytoczyłem? Tam są rozrysowane żeberka.

 

Chyba, że masz na myśli jakiś inny. Jak tak, to podaj do niego link. Zobaczymy o co chodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na profili znalazłem kilka modeli motoszybowców... więc nie pisz że nie ma. To tak jak byś otworzył lodówkę i od razu zamknął i powiedział mamie że nie możesz znaleźć :lol2:

 

Ludzie ! Po co ta dyskusja z 14 latkiem...

 

Fokker tu masz trochę racji ale, nie podoba mi się gdy ludzie stawiają każdego 14 latka na równi.

Po prostu szlag mnie trafia jak widzę że jakiś 14 -15 latek (okolice mojego wieku) wypisuje głupoty a ja przez to jestem tak samo spostrzegany jak on czyli "dziecko neo" przez jego zachowanie a ja wcale tak się nie zachowuję... :wink: (staram się pisać na poziome ludzi cywilizowanych)

 

Przepraszam :

Fokker jeżeli odebrałem twoją wypowiedz jako ogólną o 14 latkach.

I jeśli kogoś uraziłem swoją wypowiedzią

 

Sorki za OT. Ale musiałem gdzieś się wyładować :P (Jeżeli moderatorzy uznają wypowiedz za niepotrzebna lub za ostrą proszę o jej usunięcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszło tu nie porozumienie. A więc nie rozumiem po co tu tyle nerwów. Widzę że użytkownik Fokker jest bardzo porywczy. Jeżeli masz takie zdanie o mnie to trudno, ale znasz mnie tylko z forum. A co do tego planu latającego skrzydła którego plan zamieścił tu kolega to tam wszystko jest podane nie pisałem o tamtym planie. Żle sformułowałem odpowiedź. Już znalalzłem odpowiedni plan chyba mi pasuje. Zrobie z tymi żeberkami tak jak powiedział kolega.

Nie sądziłem że ludzie mają o mnie tak złe zdanie. Ale to było do przewidzenia bo kiedy zaczynałem ze spalinówkami i pisałem różne bezsensowne dla niektórych posty ludzie się bardzo denerwowali. Ale to już nie na temat. :D A więc plan mam, jeszcze poczytam trochę na forum o różnych techikach ułatwiających budowę modelu. A najpierw zorientuję się czy budowa modelu mi się opłaci czy taniej będzie kupić gotwy modelik. Oczywiście przy budowie zdobędę koszyk nowych doświadczeń. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że ludzie mają o mnie tak złe zdanie.

Sam wyrabiasz sobie opinie na forum inni widza Cie tak jak sie pokazujesz.

Mamy 4000 uzytkownikow, jakby kazdy zaczal tak pisac to sam sie domysl co by sie dzialo...

Modelarstwo jest dla cierpliwych i potrafiacych wyciagac wnioski z tego co juz jest napisane - czy to w ksiazkach, czy tez na forum.

Jak chcesz gotowca to albo kup w sklepie, albo komus zaplac za zbudowanie - innej drogi nie ma.

Niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.