Skocz do zawartości

Jaki silnik do 450-tki


tadek041

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie kolegów modelarzy mam do was pytanie i prośbę. Mianowicie moglibyście mi podać linki do sklepów z silnikami do heli klasy 450. Interesuje mnie bezczotkowy mocny naprawdę mocny silnik który nie zawiedzie mnie przy akrobacji. Silnik który teraz używam to silnik od Belta CP V2 od e sky. Prosiłbym też o linki do regulatorów do tych silników. A może ktoś ma na sprzedaż taki mocny silnik z regulatorem lub bez ? Z góry za pomoc dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten http://helishop.pl/index.php?a=opis&k=166&id=2322 całkiem nieźle daje radę. Tylko musisz mieć mocniejszy regulator. Ten Turnigy E500 jest słabiutki, ponad dwa razy mniej mocy niż ten Scorpion.

 

Chociaż mnie się ostatnio Scorpion rozsypał w locie i kupiłem stockowego Aligna 430XL. Powiem, że też lata bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. A cą sądzicie o żyroskopie GY 410 nie ten Futaby tylko ten zamiennik z HK który wygląda tak samo ?

Daj sobie spokój z tym żyrem (assan) , tylko wygląda "prawie jak futaba" a to "prawie" robi wielką różnicę. Miałem Assana, mam teraz futabę i to dopiero jest żyroskop. Oprócz futaby polecam Ci jak poprzednik align gp 750.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc. Zawisu i lotu postępowego uczyłem się na żyroskopie od E-sky i muszę powiedzieć że ciężka to nauka miałem nie lada problemów z tym żyroskopem teraz odstawiłem heli na półkę i chce sobie kupić lepsze wyposażenie typu mocniejszy silnik dobry żyroskop i dobre serwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan zacny.. ale w UH kosztuje 239$ + USB by sie przydało..

GP750 mozna kupić 100$ taniej a w polsce kupilem za 330zł nowke na alledrogo..

rożnicy nie poczujesz.. GP750 super żyrko..

z tanich a dobrych mozna jeszcze kupic zestaw HITEC HG5000+5083MG żyrko tez super trzyma jak skała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kupiłem sobie taki oto żyroskop mam nadzieję że to dobry zakup i będzie mi długo służył zarówno w 450-tce jak i w innych helikach takich jak np spalinowy raptor.

 

http://www.allegro.pl/item772626085_nowy_zyroskop_futaba_gy401.html

 

Co do silnika to prosiłbym o link do silnika i regulatora najmocniejszego jaki mogę dać do mojej 450-tki. Zasilanie 3S Li-pol 2450 mah. Silnik musi być mocny bo helik jest cały w alu i carbonie więc lekki nie jest. I mam do was pytanie jak macie ustawioną krzywą mocy w trybie do akrobacji w procentach podajcie jeżeli możecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoolSky nie strasz ludzi, nie każdy musi od razu inwestować w żyro Futaby, mam w swoim HK450 zestaw Assan + DS480 za okrągłe 50$ z HK i jak na razie sprawuje się świetnie. Pewnie, że ma swoje ograniczenia i do 3D się nie nadaje, ale to dla mnie jeszcze odległa przyszłość.

Nikogo nie straszę. Też na początku miałem żyro assana. Z takim zestawem to sobie mogłem co najwyżej powisieć. Spróbuj ostrzejszych lotów a sam się przekonasz :) Ja żeby się przekonać musiałem kupić dwa... Jedno tanie, drugie dobre :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie właśnie dotarł do mnie nowy żyroskop Futaby GY-401 mam pytanko koło przełącznika REV jest przełącznik DS i są dwie opcje ON and OFF. Czy przełącznik ma być na ON tylko gdy posiadam serwo cyfrowe DS (digital servo) a gdy analogowe to ma być OFF ? dobrze odczytałem instrukcję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.