Skocz do zawartości

GRACZE W GRĘ IŁ STURMOVIK ŁĄCZCIE SIĘ!


ksionc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :] szukam ludzi do latania przez siec w tą grę. Razem ze znajomym lubimy kręcić akrobacje na pustych serwerach. Powalczyć czasem tez nam się zdarza :mrgreen: Potrzebujemy albo jednego "pilota" lub trzech żeby uczyć się latania w kluczu. (wsumie im większy klucz to ciekawiej :])Ćwiczyć mijanki, rozety, itp. :twisted: Jak ktoś chętny to albo pisać od razu swój login z XF albo odezwać się do mnie, mój login: ksionc002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu grałem w Sturmovika, potem przesiadka na FB i 1946 przez huperlobby. Walki raczej mi się znudziły, latałem bardziej rekreacyjnie(niskie loty, rekordy prędkości przeloty pod mostem, między budynkami, przez hangary itd.). np. tak:

Dołączona grafika

Gram sporadycznie(joystick mi padł) ale chętnie bym spróbował-może coś jeszcze pamiętam ;)

Tak btw tu masz cały temat o sturmoviku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam P., Widzę że na tym zdjęciu jest chyba ten sam co ja mam. Czy w tym sturmoviku da sie grać przez sieć ? Jestli tak to jak? Pomocy! A i jeszce jedno, ski samolot najbardziej nadaje sie do akrobacj chodzi mi o taką wersję gry http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=518
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grać w sieci, to tu masz najlepsze rozwiązanie: http://hyperfighter.sk/index.php , akurat jak to piszę to 3 osoby latają.

Ja od czasu jak wróciłem do modelarstwa to przestałem latać, niestety czas nie z gumy. Nowy ILek (1946) zniechęcił mnie od czasu jak powstało zamieszanie z różnej maści modami, które umożliwiają oszustwa i problemy z logowaniem, chociaż grafika i dźwięki zostały bardzo poprawione, oraz powstały nowe mapy. Od kilku lat utrzymuje nawet serwer dedykowany, ale ostatnio świeci pustkami.

Mam oczywiście starego ILa, kto wie może w zimowe wieczory uda się umówić na forumowe latanie, niestety do tej wersji nie powstał serwer dedykowany i nie wiem czy jeszcze można znaleźć aktualizacje do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze po podłączeniu aparatury jako joysticka jest to, że ma się trymery przy drążkach (w Bf-109, FW-190 na przykład nie było trymowania ruddera i żeby trzymać kuleczkę w środku chyłomierza, trzeba było zawsze lekko nogą naciskać, co w Sturmovikach też występuje). Żeby lepiej się panowało nad wychyleniami sterów można nałożyć na drążek aparatury rozkręcony długopis celem przedłużenia wajchy, a precyzja ruchów wzrośnie. Teraz trzeba być ostrożnym, żeby drążków sobie nie połamać, bo nie do tego były stworzone!

 

Aparatura jako kontroler do gier i symulatorów lotniczych (nie RC) to dla mnie oczywiście ciekawostka. Lepiej kupić już za niecałe 100 zł prawdziwy, całkiem porządny joystick. Nie uszkodzimy tym samym aparatury za kilka setek i przyjemność z latania będzie o wiele, wiele większa. Jaki kontroler? - Odsyłam na ODPOWIEDNIE FORUM. Tam warto czytać wątek 'od tyłu', bo na końcu są najbardziej aktualne opinie.

Jakby co mogę się wybrać na jakieś wspólne latanie online IL-2 Sturmovikiem v. 1.2, albo 1946 w wersji 4.09m, 4.08m lub 4.08 z mod packiem (czyli to w co się głównie gra na HyperLobby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy mógłbym postawić :mrgreen: :mrgreen: Bo w domu siec niestety nie pozwala. No chyba że pozostaje HAMACHI. A nie grałem juz baardzo długi czas. Bedzie jakieś trzy lata przerwy... Więc pewnie nawet nie wystartuję za pierwszym razem :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latałem z ekipą z lotniska, wersja Pacific Fighters ;] Walka 6-8 samolotów wszyscy na wszystkich, to coś pięknego :) Realizm na full, tylko amunicja nielimitowana ;] Mój ulubiony - Ki-84 w wersji C - 4 działka i niesamowite wznoszenie to było coś pięknego ;] Rozwalał mnie tylko kolega na P-11c - w walce kołowej nie było z nim szans. Za bardzo zwrotny, mimo klap w Ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.