Skocz do zawartości

Clik! Depron 3mm


Ostry

Rekomendowane odpowiedzi

Clik z depronu 3mm, rozpiętośc 80cm

 

Waga do lotu mam nadzieje nie przekroczy 130g, celuje w 129g :D

 

Planowane wyposarzenie:

TURNIGY 2204-14T 19g Outrunner

Śmigło 8x4,3

Turnigy Plush 10A

3x HXT 500

Rhino 2s 360mah

 

Model robiony na podstawie szablonów zestawu Clik RC Factory, z tym, że przód jest skrócony o kilka cm i przerobiony lekko statecznik poziomy stały. Wszystkie modyfikacje mają na celu poprawić zwrotność modelu.

 

Malowany lakierami Motip.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clickami latam dwa sezony i jedno co ci mogę powiedzieć, to że przy pierwszym gorszym lądowaniu to te skrzydełka ci odfruną:D

 

JA zrezygnowałem w ogóle z dawania węgla na natarcie lecz sklejam skrzydła do kadłuba, potem rozcinam to na pól i daje płaskownik w środek płata, przez całą długość - genialne usztywnienie. A jeśli upierasz się przy płaskowniku na natarciu to następnym razem zrób tak, aby końcówki stykały się ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sie przezuciłeś na depron, dziwi mnie tylko jedno, sam mówiłeś ze dwuplaty są do d**y i że nie latają, a tutaj taka zmiana...

Trzeba czymś latać w zimie.

O dwupłatach powtarzałem tylko słowa kolegi [w mniej drastyczny sposób :)]. Sam nie latałem dwupłatem więc zdania na temat latania dwupłatami nie mam.

O tej zmianie nie za bardzo wiem o co Ci chodzi - Clik przecież nie jest dwupłatem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jedno co ci mogę powiedzieć, to że przy pierwszym gorszym lądowaniu to te skrzydełka ci odfruną:D

 

JA zrezygnowałem w ogóle z dawania węgla na natarcie lecz sklejam skrzydła do kadłuba, potem rozcinam to na pól i daje płaskownik w środek płata, przez całą długość - genialne usztywnienie. A jeśli upierasz się przy płaskowniku na natarciu to następnym razem zrób tak, aby końcówki stykały się ze sobą.

100 000 % prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.