Skocz do zawartości

Cięcie laserowe blachy 0,2-0,3mm


maciek89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

bzik4, Nię będę sie sprzeczał z Tobą i twoją wypowiedzią...ironi w niej nie widze, raczej widze w tym coś w stylu "fakt napisałem głupio i nie pasuje to do tematu wiec nazwe to ironią, przeciez nie przyznam mu racji ze nie pomyslalem nad tym co pisze :)" Przepraszam...ale musiałem to napisac :roll:

 

Zbijanie masy z tego silnika... wymiana łozysk i tulejowanie, zmiana wału, beznadziejne mocowanie śmigła, kłopotliwa zmiana tego na coś lzejszego, i beznadziejne mocowanie do modelu...ogolnie silnik jest IMHO kiepski i basta, jedyne co w nim jest zachęcające to cena, ale mnie ona nie obchodzi zbytnio, wiec silnik z góry spisany na straty :D

 

Szczerze nie chce mi sie juz tracić czasu na pisanie, nie dowiem sie nic ciekawego(juz sie nie dowiem, coś tam z tych literek mozna wygrzebać cennego i za to dziekuje, ale 90% tekstu to porazka) i rozmowa schodzi na pisanie o bzdetach i głupie dogryzanie z 2 stron :ass: :ass: :ass: wiec uwazam temat za zamknięty. Ja sobie poradze, a niektórzy zachowają swoje zdanie i traktowanie niektórych jak zacofanców, którzy nie wiedzą ze sa silniki w sklepach :D:D dla siebie :wink: Zauwazyłem dziwną przypadłość forumowiczów ktoś napisze ze nie chce kupić, chce zrobić sam i ukierunkowac projekt w tym czy innym kierunku, odpowiedź taka jakby mowić do ściany: a nie lepiej kupic? przeciez tyle rzeczy w sklepach itd....itp... moze moja refleksja trafi do niektórych i sprawi ze nie będą setki razy pisali "pod prad" tylko poświęca czas tu cytat

rodzinie

 

AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ironi w niej nie widze, raczej widze w tym coś w stylu "fakt napisałem głupio i nie pasuje to do tematu wiec nazwe to ironią, przeciez nie przyznam mu racji ze nie pomyslalem nad tym co pisze

 

z czytania w myślach dostajesz ocenę niedostateczną.

 

A jutro specjalnie dla Ciebie zważę stojan z silniczka od cd, uzwojenie, magnesy, łożyska, i zaczniemy posługiwać się liczbami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.