Skocz do zawartości

[P] Spitfire - pytanie (elektryk)


Ghandi

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Plany MK9(573Ko)wyglądają dobrze,ale gdyby Cię interesowało to mam bardzo dokladne plany makiety MK 1a rozpietości ok 160cm Briana Taylora, wydrukowane na dwóch arkuszach 1:1,ta makieta jest pod silnik spalinowy ale przeróbka na elektryczny nie powinna być problemem.Jeżeli zechcesz to mogę Ci je przesłać.Ja składam MK IX z tartaku Top Flite i biorę

niektóre rozwiązania z planów Taylora,ponieważ są ciekawsze.Poniżej zdjęcie stanu prac.

mkixfw5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe nieporozumienie,napisałem, że zelektyfikowanie tego modelu nie powino być problemem

np Hacker A50 12L ,czy to rarytas byłby :wink: .Ja uważam,że temu modelowi należy sie silnik spalinowy i mam RCV 15cm ,oczewiscie to kwestia gustu,elektryki są wygodniejsze w użyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany MK9(573Ko)wyglądają dobrze,ale gdyby Cię interesowało to mam bardzo dokladne plany makiety MK 1a rozpietości ok 160cm Briana Taylora, wydrukowane na dwóch arkuszach 1:1,ta makieta jest pod silnik spalinowy ale przeróbka na elektryczny nie powinna być problemem.Jeżeli zechcesz to mogę Ci je przesłać.Ja składam MK IX z tartaku Top Flite i biorę

niektóre rozwiązania z planów Taylora,ponieważ są ciekawsze.Poniżej zdjęcie stanu prac.

 

Witaj.

 

Dzieki za odpowiedz - jesli chodzi o plany - oczywiscie :) jesli mozesz wyslac (jakkowliek mailem lub pocztą) będę bardzo wdzięczny :) bardzo bardzo bardzo ;)

 

Nie musisz ich xerowac, mam w pracy superhiper bzyk maszyne ktora kseruje, skanuje i podwaja premię ;) Takze - gdybys chcial je miec w wersji elektronicznej to przy okazji mogę zamiescic plany na moim ftp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Plany MK9(573Ko)wyglądają dobrze,ale gdyby Cię interesowało to mam bardzo dokladne plany makiety MK 1a rozpietości ok 160cm Briana Taylora, wydrukowane na dwóch arkuszach 1:1,ta makieta jest pod silnik spalinowy ale przeróbka na elektryczny nie powinna być problemem.Jeżeli zechcesz to mogę Ci je przesłać.Ja składam MK IX z tartaku Top Flite i biorę

niektóre rozwiązania z planów Taylora,ponieważ są ciekawsze.Poniżej zdjęcie stanu prac.

Obrazek

 

moge prosic o te plany na maila haki82@o2.pl bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Właśnie szukałem ciekawych tematów i natknąłem się na ten, pomyślałem że pewnie znalazł by się ktoś komu się przydadzą te plany. Sam ich długo szukałem i z pomocą kolegów z forum takowe pozyskałem.

 

Nie chcę cię urazić ale chyba trochę za dużo piszesz co ci do głowy przyjdzie. Często czepiasz się ludzi za byle pomyłkę którą nawet ciężko zauważyć, np. jak im się jednostka pomyli jak by to było nie wiem co a i tak na pewno każdy by wiedział o co chodzi. Więc może troszeczkę się zastanów co piszesz bo to może kogoś obrazić.

Sionziom ten kotlet już się dawno zaśmierdział.

Nie wiedziałem że jesteś makaroniarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.