Skocz do zawartości

Koszuli reklamowe


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

Ma ktoś namiary na koszulki reklamowe z własną grafika? na allegro ceny to ~20zł za tekst, ~35zł za zdjęcie. ja sam nie wiem co to jest, chyba pod zdjęcie sie łapie. 35zł to dosyc drogo :P

na razie chce jedną sztukę dla siebie, a potem dla kilkudziesięciu osób.

 

poglądowy rysunek:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprasowanka wytrzymuje średnio 5-6 prań, potem kolory się spierają i pęka 'nadruk'. Możesz spróbować z termosublimacją, ale po 10 praniach zaczyna tracić kolor.

 

Najlepszy jest sitodruk, dobrze położony nadruk wytrzymuje 5-6 lat. Ale nikt Ci pojedynczej sztuki nie zrobi na sicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak się składa ,ze takie min nadruki są wykonywane w mojej firmie.

Jeżeli chodzi o taki nadruk jak wyżej, to cena końcowa zależy od kilku czynników.

1. Jakość koszulki

2. Cena koszulki( im niższa cena tym niższa jakość)

3. Wielkość nadruku

4. Rodzaj nadruku

5. Ilość koszulek

W Twoim przypadku i przy tej ilości koszulek jakie potrzebujesz proponuję nadruk termiczny jako najbardziej optymalny. I chyba najtańszy.

Przy tej ilości inne metody nadruku będą zbyt drogie

Jeżeli chodzi o nadruk termiczny to musi on być wykonany na prasach termicznych.Często przy niskiej jakości koszulki taki nadruk okazuje się trwalszy od samej koszulki. Wtedy jest gwarancja jako takiej trwałości. Wszelkie naprasowanki za pomocą żelazka są nieporozumieniem.

Należy oczywiście przestrzegać pewnych zaleceń odnośnie prania, ale nie są one zbytnim utrudnieniem w użytkowaniu.

Jeżeli interesuje Cię zrobienie Twoich koszulek dość szybko i dosyc tanio to daj znać na priv szczegóły możemy omówić. I na pewno nie będzie to 30 zł.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.