Skocz do zawartości

Koniec PZPN


Pie3k

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nieufnie podchodzę do wiadomości w stylu "Podaj swój email, a my ci powiemy co dalej". :wink:

Aczkolwiek uważam, że PZPN powinien już kojfnąć dobre 20-cia lat temu, bo to tylko klika paru cwaniaczków.

Poza tym... wolę biatlon. :oops: Prosta dyscyplina dla dżentelmenów, gdzie wszyscy zawodnicy mają nabite karabinki. Jakoś tak to dziwnie ludzi uspokaja... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ... a właśnie miałem wspomnieć ten film. No cóż ... zawsze będą ludzie, którzy będą żyli marzeniami. I nie będą wierzyli, że wszystko to jest "biznes". Niestety ... U nas tak jest. A im więcej pieniędzy się przewija, tym większa czapa "trzymająca władzę". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna czyli dwudziestu bogaczy ganiających za kulką po trawie tylko po to, żeby paru starych zgredów mogło pierdzieć w stołki i zbijać na tym fortunę.

 

Fascinating stuff. No doprawdy jest się czym pasjonować i wręcz utożsamiać czy ryzykować zdrowiem i życiem dla ukochanej drużyny.

 

:roll: / rotlf'n'lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No doprawdy jest się czym pasjonować i wręcz utożsamiać czy ryzykować zdrowiem i życiem dla ukochanej drużyny

Ja tam żadnej ukochanej drużyny nie mam. Kiedyś w piłkę grałem prawie codziennie i to lubiłem. Dlatego lubię oglądać mecze w których biorą udział piłkarze, którzy naprawdę coś potrafią. A jeżeli chodzi o ich zarobki to niestety tak jest nie tylko z piłką nożną. Niestety wszędzie można znaleźć takich ludzi, którzy zarabiają dziesiątki a może nawet setki razy więcej niż powinni. Niestety tak już jest i to nietylko w piłce nożnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.