Jump to content

Zlin 50L - 1:3,5


koko216

Recommended Posts

Model zbudowany na podstawie Planów modelarskich. Skala 1:3,5 ,rozpiętość 2450. Model całkowicie kompozytowy zbudowany od podstaw. Na pierwszych dwóch zdjęciach jest model "prototypowy" tzn. na nim testujemy wszystkie rozwiązania konstrukcyjne. Waga ok 6 kg model pusty. Docelowo waga ma wynosić ok 5 kg dla modelu pustego. Na ostatnim zdjęciu wersja poprawiona(odchudzona). Postaram się wrzucić więcej fotek.

Link to comment
Share on other sites

:shock: <ślinka> Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć (mogłyby być pomniejszone, żeby ładowały się szybciej) zanim popełnię samobójstwo ;) No chyba, że wcześniej ktoś mnie nauczy robić modele w tej technologii. Zliny 50 wyjątkowo obrodziły w tym roku.

Link to comment
Share on other sites

Hmm. Model jest jeszcze nie oblatany. Tzn mamy zamiar oblatać drugi egzemplarz ale nie ma jeszcze do niego skrzydeł i usterzenia wysokości... - brak czasu :cry: . A co do ceny to również nie jest ustalone. Napewno będzie większa niż za jakiegoś zwykłego ARF'a. Ale skoro już padło to pytanie to zapytam i ja: ile może być wart? :)

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie za mniej niz 3k nawet bym nie siadał do pastowania formy skoro CMPRO bierze nawet 1,4k za mniejsze modele [czy tez TF 2k za mustanga] a gdzie tu do tych szczegółów tego zlina ...

 

Oczywiscie to moje subiektywne zdanie i nie kazdy musi sie zgadzac ze mna ...

Link to comment
Share on other sites

Co do modelu to rzeczywiście jest "trochę" szczegółów. Podział blach jest jak w oryginale czyli na zakładkę. Brakuje tylko nitów. A skoro już mowa o innych modelach to mogę prosić o podanie linków? Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Nie wymaga to zbyt wiele rozkminy, wystarczy wpisac modele.sklep.pl i przejrzec oferte modeli spalinowych ...

 

Ew. zajrzec na strone arthobby.pl i zobaczyc ich extry albo zajrzec na ef3m.pl

 

3k wydaje mi sie byc chyba nawet zbyt niską ceną chociaz wydaje sie wysoka ale spójrzmy na to realnie - ten kto kupi taki model to i bedzie na niego go stac... Z drugiej strony aby odzyskac chociaz koszty form warto by bylo wykonac kilka modeli ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.