Jump to content

Witam!


Recommended Posts

Na imię mam Szczepan. Mam 26 lat. Pochodzę z miejscowości Bieliny koło Kielc, gdzie obecnie (aczkolwiek nie wiem jak długo jeszcze) przebywam.

Modelarstwem interesuję się od dziecka tylko że z przerwami związanymi z różnymi perypetiami losu - często długimi. "Bawiłem się" zarówno modelami plastikowymi kartonowymi jak i swobodnie latającymi ("Młodziki", "Osy", "Jaskółki" i inne temu podobne). Kiedyś zacząłem budować model RC klasy F3-B Mini (WZ-97). Jednak "inne" ważniejsze w życiu sprawy spowodowały, iż jest on na etapie do zmontowania. Posiadam też silnik samozapłonowy o dziwo działający - który może kiedyś w czymś w końcu poleci.

Jako, iż jestem nowym forumowiczem - chwalić się moimi doświadczeniami i wiedzą nie będę. Większość jej posiadam z "Modelarza" lat 1994-1998 oraz niezapomnianego "ABC modelarstwa lotniczego" Wiesława Schiera - oraz tego co widziałem u znajomych modelarzy na lotnisku lub w modelarniach. Dlatego proszę więc się nie śmiać z moich różnych dziwnych pytań :).

Niestety ząb czasu sprawił, iż ma wiedza jest już mocno "zakurzona". Muszę ja więc odświeżyć. A sposobem na to będzie urzeczywistnienie "obiektów latających", w myślę - że czasie najbliższych kilku miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witaj Łukaszu!

Jak widać - "świat nie worek"... Zdemaskowałeś mnie całkowicie :) Faktycznie - jak na razie mieliśmy okazję poznać się tylko telefonicznie. A na żywo - możliwe że się widzieliśmy nie raz - w tych samych miejscach - tych samych salach wykładowych - tylko, że nawet nie wiedzieliśmy o tym :).

Przez dłuższy czas - nie odpowiadałem na Twojego posta - bo miałem głowę znowu zaprzątniętą "innymi" sprawami (jak pod dziekanatem widziałeś listę - to wiesz o co chodzi). Tylko, że jak widzę co Ty i gdzie i co studiujesz - to normalnie szacuneczek!

A wracając do spraw Forum - fajnie wiedzieć - że w Świętokrzyskiem są też inni modelarze :).

Pozdrawiam!

Życzę powodzenia w sesji/sesjach!

P.S.

A tak w ogóle - to jak sie dowiedziałeś - że na tym samem wydziale/uczelni studiujemy - właściwie to studiowaliśmy? Przecież w powitaniu nie napisałem gdzie studiuję - studiowałem... Dopiero dwa dni temu zdradziłem, że jestem absolwentem...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.