Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne identyfikator jest taki sam jak na SP? Niestety, ale nie ma jej w bazie

Czyli leży gdzieś na Cargo w Polsce i czeka na zmiłowanie Boże.

 

Zadając pytanie Pani co jest, że paczka opuściła Szwajcarie 5 dni temu a poczta Polska nic nie wie o takiej przesyłce, pani spokojnie odpowiedziała, że to normalne.

Czyli co 5 dni paczka leci ze Szwajcarii do Polski. Piechotą bym doszedł w te 5 dni :mrgreen:

Z tym, że nie na pewno.

 

Z trackingu wynika, że jeszcze nie dotarła do Szwajcarii, wówczas pojawi się adnotacja- MAILED a po tym jakieś 5 dni i mamy ją u siebie.

Od momentu wysłania przez HC do dojścia do Szwajcarii mija jakieś 8 dni. Więc spokojnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to może i ja zapytam.

Dość często czytam, że ktoś ma status platynowy, inny ma złoty itp.

Kurcze gdzie to można sprawdzić, i od czego to zależy. Od wydanej kwoty, od ilości złożonych zamówień.

Ktoś mnie oświeci? :D

Słotka tajemnica HC :crazy: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może i ja zapytam.

Dość często czytam, że ktoś ma status platynowy, inny ma złoty itp.

Kurcze gdzie to można sprawdzić, i od czego to zalezy. Od wydanej kwoty, od ilości złożonych zamówień.

Ktoś mnie oświeci? :D

10 zamówień

 

jak sie zalogujesz to pod imieniem i nazwiskiem a nad odnośnikiem do listy twoich zamówień masz:

 

Customer Type: Platinum Member lub chyba Standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz się przypomnę - ostatnia adnotacja do mojej paczki brzmi:

Delivery failed
Spotkał się ktoś z czymś takim? Nie bardzo wiem co to oznacza dla mojej paczki...

Czyli nieudane doręczenie. Pewnie nikogo nie było w domu albo przesyłka to list polecony czyli mała paczuszka do 1kg a takich z doświadczenia wiem listonosze nie za bardzo chcą brać. Jeżeli nie ma awizo lepiej przejść się na pocztę i sprawdzić to samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nieudane doręczenie. Pewnie nikogo nie było w domu albo przesyłka to list polecony czyli mała paczuszka do 1kg a takich z doświadczenia wiem listonosze nie za bardzo chcą brać. Jeżeli nie ma awizo lepiej przejść się na pocztę i sprawdzić to samemu.

Czyli przesyłka w Polsce? ;) To dobrze, się uspokoiłem. Znając moich listonoszy to pewnie im się nie chciało. Awizo nie było, więc przejdę się na pocztę.

 

Dzięki.

 

Uff....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.