Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może to pytanie odbiega od tematu ale mam pewien problem. Nie mam zielonego pojęcia jak kupić na hk jakiś przedmiot w promocji. Chodzi mi o tą promocję co co 30 minut jakiś produkt jest tani i tam jest ten kod promocji. Za nic nie wiem jak to zrobić proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedzial ile jest rodzajów klientów w Hobbyking i kiedy się zmieniaja to załączam wyjasniający opis po angielsku:

 

We have three memberships: Standard member, Gold Member and Platinum Member. You will start as a Standard member for the first purchase on our website. You will become a Gold Member 14 days later after 1st purchase. After the 8th purchase you will become a Platinum Member, which is the highest level and enjoys the highest discount. If you placed more than 8 orders within these 14 days, your membership will be upgraded to Platinum within 48hrs after the 14 days. Prices can be different according to different memberships.

 

Pozdr,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to pytanie odbiega od tematu ale mam pewien problem. Nie mam zielonego pojęcia jak kupić na hk jakiś przedmiot w promocji. Chodzi mi o tą promocję co co 30 minut jakiś produkt jest tani i tam jest ten kod promocji. Za nic nie wiem jak to zrobić proszę pomóżcie.

Chodzi o Snap Sale? Klikasz CLICK HERE i wyskakuje ci okienko. Tam masz DISCOUNT CODE, który kopiujesz i wklejasz w odpowiednie miejsce na tym samym ekranie, gdzie wybierasz przesyłkę i sposób płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy zamawiając u nich towar jest jakaś minimalna kwota zamówienia tzn

jeżeli będę chciał zamówić np sam silniczek 1 sztukę turnigy to bez problemu mogę to zrobić? albo czy mogę zamówić jedno serwo za 3$ :)?

Czy jest jakaś minimalna wartość zamówienia czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosiłem wrażenie że strona HK post ma straszne lagi w trackingu przesyłek no i się nie myliłem.

Ludzie na forum HK psioczą, że firma nie wyrabia z obsługiwaniem paczek.

Mało tego- EMS już wcale nie jest przesyłką ekspresową tylko extra drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślał ktoś kiedyś o zbiorowych zakupach w HobbyKing?

Jeśli byli by chętni to ja bym sie pisał (nie jako osoba od formalności).

Dla mnie osobiście coś u nich zamówić to kosmos :oops: a bardzo bym chciał apke u nich kupić.

Ale nie mam blisko nikogo kto by mogł mi powiedzieć gdzie klikać itd :P

wiec sam sie chyba nie przełamie żeby na własną ręke zamowić bo brak mi doświadczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się obawiałem na początku.. ale teraz jest gorzej bo za często zamawiam :twisted:

Paypal teraz ma fajną usługę, że wpłacasz przelewem tyle kasy ile chcesz (wcześniej mnie martwiło udostępnienie im nr. karty). Reszta na stronie dzieje się jak w polskich sklepach. Deklarujesz jeszcze tylko co będzie w paczce (tz zabawki, części do hobby itp) i wartość towaru w %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugaj_90 nie ma co się bać zamawianie towaru to kilka kliknięć i minuta zabawy :D W przypadku niedostarczenia przesyłki do odbiorcy paypal refunduje utracone pieniądze. Raz mi się już tak zdażyło jak kupowalem na ebayu i rzeczywiście dostałem zwrot kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugaj_90 nie ma co się bać zamawianie towaru to kilka kliknięć i minuta zabawy W przypadku niedostarczenia przesyłki do odbiorcy paypal refunduje utracone pieniądze. Raz mi się już tak zdażyło jak kupowalem na ebayu i rzeczywiście dostałem zwrot kosztów.

poza tym mało kto będzie chciał robić zbiorową przesyłkę ze względu na większą szanse na zapłacenia podatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ostatnie pytanie i chyba coś będę kminić sam ... jak piszą że towar najwcześciej będzie dostępny w listopadzie to można w to wierzyć czy nie bardzo?

 

(bo chciałbym zakupić http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8992 ale aktualnie niemają na stanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.