Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Nie kupowałem jeszcze w HK. Czy ktoś mógłby mi przybliżyć procedurę na PW? :wink: Na co uważać i jaki rodzaj przesyłki , jak najlepiej płacić, czy można zamówić towar , którego aktualnie nie ma na magazynie. Jak sprawdzić, kiedy będzie na magazynie i kiedy się będzie można załapać i tym podobne.

 

Wiem , że po żmudnym studiowaniu tego i innych postów coś bym wyłuskał ale może ktoś miałby trochę czasu mi to streścić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na głównej stronie HK na EURO Warehouse po prawej stronie poniżej wyszukiwarek

i ładujesz do koszyka skolko ugodno.

Rozumiem, że nie wiąze się to z jakąs dodatkową opłatą? Sposób wysyłki znowu wybieram po staremu czy klikając EURO... już jestem przypisany do którejś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unia Panie ,leci bez kontroli celnej.

Qrde! A od kiedy tak jest :?: Gdy schodziłem do piwnicy to było inaczej...

Chodziło mi o to czy jest inny rodzaj przesyłki na co odpowiedział mkrawcz1. Czyli przesyłka nie idzie już z HongKongu tylko z Niemiec(?) Mnie sie nie spieszy, a zależy mi na wyborze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dopiero co przerabiałem i generalnie jestem nim zmęczony :/

Oto dlaczego...

Lipo z Niemiec możemy zamawiać bez ograniczeń (stosunkowo droga przesyłka), nie obowiązuje nas VAT, duży wybór, ceny zarówno wyższe (nawet o 10$) jak i niższe niż w centrali HK (aż 1$), ale co z tego skoro zdecydowana większość baterii jest na BK :?

Centrala HK, wiadomo, mamy w zasadzie wszystko czego dusza modelarska zapragnie (nielicząc BK i ewentualnego VATu) ale są ograniczenia wysyłkowe np:

- Air Parcel łączna pojemność lipo do 3500mAh, w zasadzie brak ograniczenia wagowego,

- Air Mail brak ograniczeń lipo, waga max 1.85kg

Czyli albo stawiasz na pojemność lipoli, albo na wagę przesyłki.

 

Ostatecznie musieliśmy z kolegami podzielić nasze zamówienie na 2 paczki (Air Parcel na sprzet i Air Mail na lipole), co w sumie i tak nie załatwiło sprawy bo musielismy zmieścić się w wadze 1.85kg, a jest to zaledwie kilka większych lipoli.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy taki model http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=11218 Wysyłają bez problemu do polski? Czy nie ma jakichś ograniczeń wielkościowych paczki. I czy można dowiedzieć się kiedy mniejwięcej będzie na stanie? I czy nie lepiej wziąć ten model z chin? Bo po swarmie ten z chin jest o ponad 10$ tańszy. I czy wtedy nie ma problemów z przesyłką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.